Ponure wizje Barbary Nowak: "Będą wsadzani do więzień"

16

Była kuratorka oświaty mimo utraty stanowiska, wciąż aktywnie udziela się w swoich mediach społecznościowych, stojąc na straży katolickiej moralności. Tym razem wieszczy ponure skutki rządów lewicy, a jej przeciwników straszy więzieniem i pozbawianiem "warunków do życia". Przesadziła?

Ponure wizje Barbary Nowak: "Będą wsadzani do więzień"
niepokojący wpis byłej kuratorki oświaty z Krakowa (X (dawniej Twitter), Barbar Nowak)

Histeryczny w swoim tonie wpis Barbary Nowak to reakcja na zapowiedzi Nowej Lewicy dotyczące nowelizacji Kodeksu Karnego i zakazu "mowy nienawiści" wobec osób LGBTQ+ w Polsce.

Tak jak dzisiaj mamy przepisy dotyczące zakazu mowy nienawiści motywowanej rasą czy pochodzeniem etnicznym, chcemy dopisać do tego katalogu m.in. orientację seksualną, płeć, tak aby nigdy więcej orientacja seksualna czy bycie członkiem jakiejkolwiek mniejszości nie było powodem do pogardy, hejtu i poniewierania tymi ludźmi – tłumaczył zasadność zmian Krzysztof Śmiszek w wywiadzie dla Radia Zet.

W reakcji na wywiad kuratorka udostępniła post Waldemara Krysiaka, prawicowego blogera znanego jako "Gej przeciwko światu", który zapowiedział, że w przypadku gdyby kary tego typu znalazły się w Kodeksie karnym, rozpocznie strajk głodowy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Decyzja ws. Barbary Nowak. Oto komentarz rzecznika rządu
W uśmiechniętej Polsce, uśmiech będzie reglamentowany jak kartki żywnościowe w komunistycznej PRL. Ci, którzy nie będą realizować kolejnych żądań lewicowych ideologii będą wsadzani do więzień, pozbawiani warunków do życia. Tylko prawomyślni będą mieli prawo i powód do uśmiechu - wieszczy była kuratorka.

Ale komentujący wpis Barbary Nowak nie gryźli się w język. "No i dobrze, że takim jak pani nie będzie do śmiechu. Mieszkanie zagrabione trzeba oddać, a jeszcze inne przekręty wyjdą. I żadne cyrki z Maryjka nie pomogą" - odpisała pod postem jedna z internautek.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić