Mateusz Kaluga
Mateusz Kaluga| 
aktualizacja 

Poszła do Sejmu. Odwiedziła hotel poselski i wszystko nagrała

19

Sejm jest miejscem pracy polskich parlamentarzystów, ale również obiektem, który chętnie oglądają turyści. Budynek zwiedzają również influencerzy. Tiktokera pokazała, jak wygląda sejmowy pokój, a nawet ceny w restauracji, które jak to zazwyczaj bywa, w internautach wzbudziły spore emocje.

Poszła do Sejmu. Odwiedziła hotel poselski i wszystko nagrała
Tak wygląda pokój i ceny w restauracji w Sejmie. (TikTok)

Influencerzy szukają pomysłów na produkcję swoich filmików. Dobrym miejscem na krótkie filmiki jest Sejm i jego zaplecze.

Tiktokera "Ruczkowskaart", czyli Kinga Ruczkowska, na co dzień zajmuje się malowaniem portretów na żywo. Dość prężnie promuje się na Instagramie i TikToku. Będąc na galerii sejmowej nie omieszkała namalować i później pochwalić się dziełem.

Tym razem wykorzystała jednodniową przepustkę, by pokazać internautom, jak naprawdę wygląda miejsce pracy posłów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dwa fronty Izraela. "Dużo zależy od USA"
Taki jest Sejm naprawdę - mówi w swoim nagraniu.

Ruczkowska w swoim filmie nagrała pokój w hotelu poselskim. Widać w nim ewidentnie dużą skromność. Na miejscu zastała fotel, biurko, krzesło, stare meble i mały telewizor. Swoim followersom pokazała też kaplicę, palarnię i podkreśliła, że w całym budynku można znaleźć sztukę.

Jednak największe emocje wśród internautów wzbudziło zdjęcie karty menu w restauracji sejmowej. A tam 300 g tatara wołowego za 35 zł, filet śledziowy w oleju z cebulą 200 g za 18 zł, czy 350 g bigosu za 16 zł. 19 zł zapłacić trzeba za 250 g tortilli z grillowanymi warzywami, 20 zł za 300 g sałatki greckiej.

Internauci komentują zaplecze Sejmu

Film wzbudził spore zainteresowanie na Tik Toku.

"Wchodząc do pokoju hotelowego, można poczuć ducha Gierka", "Po takich cenach w tej restauracji nie dziwię się niewiedzą, ile co kosztuje", "Ciekawe kto finansuje te knajpy, bo ceny niższe niż barach mlecznych", "Tego hotelu w ogóle nie powinno być albo nie powinno być kasy na wynajem mieszkania w stolicy".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić