Poszła szukać syna. Seria zaginięć seniorów

29

W Oklahomie doszło do serii dziwnych zaginięć. 80-latka poszła szukać swojego zaginionego syna. W końcu słuch zaginął i o niej oraz o paru innych osobach.

Poszła szukać syna. Seria zaginięć seniorów
Pryor Creek Police Department (Policja)

59-letni Selby i jego 76-letni przyjaciel Grimes pojechali z rodzinnej Oklahomy na pokaz koni w Fort Worth w Teksasie. Powinni już dawno być na miejscu, jednak kontakt zz nimi się urwał. Nie mają kontaktu z najbliższymi.

80-letnia Glenda, która jest matką Selbiego, postanowiła ruszyć na poszukiwania. Nie zważając na polecenia policji podjęła się niebezpieczeństwa. Teraz również i ona sama jest poszukiwana.

Według biura szeryfa hrabstwa Tulsa, była ostatnio widziana w Turley w stanie Oklahoma z niezidentyfikowanym mężczyzną. 80-latka w poniedziałek wsiadła do auta mężczyzny w jeansach i od tej pory nie wiadomo, gdzie przebywa. W środę Kia Rio należąca do kobiety została znaleziona w Turley bez właściciela, na autostradzie 75. Samochód stał na poboczu.

Za trójką zaginionych seniorów wystawiono "srebrny alarm". W USA policja wystawia takie w przypadku zaginięć starszych osób. Każde z nich musi przyjąć leki, których ze sobą nie zabrało.

Zobacz także: Duchowny o 1 listopada: święto zgody narodowej. Tłumaczy, co miał na myśli
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić