Prababcia zrobiła masło konopne. Nastolatek zrobił z niego babeczki

75

73-letnia Pam Annette Bickerton stanęła przed sądem za podanie dziecku narkotyków. Kobieta zrobiła na własny użytek masło z dodatkiem konopi, które miało pomagać jej w zasypianiu. Jej prawnuk wykorzystał to masło do zrobienia babeczek dla kolegów.

Prababcia zrobiła masło konopne. Nastolatek zrobił z niego babeczki
Narkotyki znalazły się w maśle. (Pixabay)

73-letnia Pam Annette Bickerton stanęła przed sądem w Adelaide Magistrates Court w Australii Południowej. Podczas przesłuchania, które odbyło się 19 kwietnia przyznała się, że do podania dziecku narkotyków.

Prababcia dała narkotyki wnukowi

Kobieta przygotowała masło z narkotykami, aby pomóc sobie z zaburzeniami snu. Do babeczek masło miało trafić przypadkiem.

Nastolatek, którego tożsamość nie została zidentyfikowana, obudził prababkę i poprosił o użycie masła konopnego. Powiedział, że użyje go tylko do części wypieku. Kobieta, która była wciąż była bardzo senna, zgodziła się. Nastolatek zaniósł muffiny do szkoły i poczęstował nimi kolegów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sandra S., autorka hitu "Big Klamoty" debiutuje na Pudelku!
Wciąż była zmęczona i niestety… powiedziała "idź na całość - tylko upewnij się, że później posprzątasz" - powiedział jej prawnik.

Bickerton okazała skruchę. Twierdzi, że nie sądziła, że jej wnuk zabierze te babeczki do szkoły. Sędzia Justin Wickens powiedział, że jej zachowanie jest "niepokojące".

Jak się okazuje, wszystko trafiło do szkoły, co jest bardzo niefortunne. Ale moja klientka nie była tego świadoma – powiedział.

Bickerton nie usłyszała jeszcze wyroku. Ten zapadnie podczas kolejnej rozprawy, którą zaplanowano na 4 maja.

Marihuana nie jest nielegalna w Austrlii. Posiadanie jej w niewielkich ilościach dla własnego użytku zostało zdekryminalizowane na terenie Australijskiego Terytorium Stołecznego, Australii Południowej oraz Terytorium Północnego, natomiast jest traktowane jako przestępstwo karne w Nowej Południowej Walii, Queensland, Australii Zachodniej, Wiktorii i Tasmanii. Masło konopne, które przygotowała 73-latka jest dość popularne i często spożywa się je na uspokojenie czy dobry sen.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić