aktualizacja 

Przykre słowa o Joe Bidenie. Lekarz zabrał głos

276

W jednym w programów w stacji "Fox News Channel", Ronny Jackson, przedstawiciel Partii Republikańskiej w Teksasie oraz były lekarz Białego Domu, powiedział, że upadek Joe Bidena na ceremonii rozdania dyplomów kadetom Akademii Sił Powietrznych USA wyraźnie pokazuje "spadek funkcji poznawczych" u przywódcy Stanów Zjednoczonych.

Przykre słowa o Joe Bidenie. Lekarz zabrał głos
Joe Biden, Ronny Jackson (EPA, PAP, JIM LO SCALZO, JIM WATSON)

Ronny Jackson, przedstawiciel Partii Republikańskiej w Teksasie oraz były lekarz Białego Domu nadal punktuje czerwone flagi związane ze zdrowiem Joe Bidena.

Uważa on, że obecny prezydent USA "nie jest sprawny psychicznie ani fizycznie". Jego słowa nawiązują do upadku Joe Bidena, który miał miejsce czwartek (1 czerwca) podczas ceremonii rozdania dyplomów kadetom Akademii Sił Powietrznych USA.

Nie chcę brzmieć jak zdarta płyta, ale powiem to jeszcze raz: ten człowiek nie nadaje się psychicznie ani fizycznie na naszego prezydenta i to jest dla nas zła sytuacja - powiedział Ronny Jackson w programie "Hannity" w stacji "Fox News Channel".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Samolot idealny". Nowe wzmocnienie Ukrainy

Dodał, że "częścią pracy prezydenta Stanów Zjednoczonych jest wzbudzanie zaufania i projekcja władzy". - A on tego nie robi. Nie może tego zrobić, jest na to za stary i myślę, że to wstyd - podkreślił.

Ronny Jackson: to nie sprzedaje się na całym świecie

Według Ronny'ego Jacksona liczne gafy oraz wspomniany upadek pokazują, że Joe Biden oferuje "pakiet, który nie sprzedaje się na całym świecie".

Myślę, że jego brak zdolności fizycznych i ten upadek zaczyna teraz uwydatniać spadek funkcji poznawczych, który obserwowaliśmy od tak dawna - powiedział.
To pakiet, który po prostu nie sprzedaje się na całym świecie i staje się dla nas kwestią bezpieczeństwa narodowego. Musimy coś z tym zrobić - stwierdził.

Jego zdaniem myślenie, że Joe Biden "może być prezydentem w wieku 86 lat jest po prostu błędem w sztuce ze strony Białego Domu".

Ronny Jackson: to wstyd dla naszego kraju

W programie Jackson powiedział również, że "osiągnęliśmy punkt, w którym nasz naczelny dowódca (prezydent USA - przypis red.) potrzebuje chodzika", aby manewrować podczas wydarzeń. - Możesz to sobie wyobrazić? To byłby lepszy obraz niż to, co teraz widzimy - widok, jak skrada się w chodziku - powiedział.

Przynajmniej nie upadłby na twarz na oczach całego świata… To dla niego wstyd i wstyd dla naszego kraju - dodał.

Wyznał także, że modli się, aby Joe Biden nie został ponownie wybrany w przyszłym roku na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić