aktualizacja 

Putin jest chory? Spójrzcie na jego usta

Władimir Putin jest ciężko chory? W sieci pojawiły się nagrania z mszy w cerkwi, podczas której prezydent Rosji zachowywał się w niezwykle dziwny sposób. Zagryzał wargi, ponadto widać było, że nie panuje nad tikami nerwowymi, a na jego twarzy malowała się niepewność i strach. Ten fakt już zaczęły analizować media.

Putin jest chory? Spójrzcie na jego usta
Władimir Putin jest chory? (Getty Images, Contributor#8523328)

O północy, z okazji Wielkanocy prawosławnej, w cerkwi w Moskwie odprawiono nabożeństwo, na którym pojawił się m.in. Siergiej Sobianin czy prezydent Władimir Putin. Ostatnia postać, jak zwykle, przykuła uwagę wszystkich zgromadzonych.

Nagranie chętnie analizowano także w mediach i Internecie. Wywołało ono niemałe emocje. Powodem jest fakt, że Władimir Putin zachowywał się podczas trwania mszy w niezwykle dziwny sposób, który dawał do myślenia.

69-letni polityk zagryzał wargi, ściskał świecę i nie panował nad mięśniami swojej twarzy. Robił dziwne grymasy, a momentami niespokojnie, chaotycznie kręcił głową. Widać było, że próbuje nad sobą zapanować, lecz nie jest w stanie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Putin jest chory?

Nagranie z moskiewskiej katedry Chrystusa Zbawiciela było transmitowane w telewizji. W trakcie trwania nabożeństwa dyktator, jak podaje agencja Reuters, zabrał głos właściwie tylko raz.

Prawdziwie zmartwychwstał - miał powiedzieć.

Dziennik "The Sun" przytacza hipotezy, jakie pojawiają się odnośnie osoby Władimira Putina. Niektórzy twierdzą, że Putin może mieć chorobę Parkinsona, albo nieuleczalną formę raka, która objawia się między innymi osłabionym układem nerwowym.

Ile jest w tym prawdy? Nie wiadomo. Zdrowie prezydenta to temat owiany tajemnicą.

Jednak zachowanie Putina zdecydowanie na myśl przywodzi to, że jest on obecnie w złym stanie emocjonalnym i fizycznym.

Zobacz także: Putin - dziwne zachowanie podczas mszy
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić