Radosne wieści u Wałęsów. Płyną gratulacje

413

Lech Artur Wałęsa, zięć byłego prezydent RP poinformował w mediach społecznościowych, że jego żona jest w ciąży. Para spodziewa się córeczki. To oznacza, że Danuta i Lech Wałęsowie zostaną dziadkami! Do rodziny spływają gratulacje.

Radosne wieści u Wałęsów. Płyną gratulacje
Radosne wieści u Wałęsów (GETTY, NurPhoto)

Kilka tygodni temu w rodzinie Wałęsów doszło do tragedii. Lech Artur Wałęsa, zięć byłego prezydenta poinformował za pośrednictwem Facebooka, że zmarła jego mama. Rodzina pogrążyła się w żałobie, a setki osób składały Wałęsie kondolencje.

Problemy w rodzinie Wałęsy

Wałęsowie mieli sporo problemów w tym roku. Na początku roku były prezydent miał poważne problemy zdrowotne. Musiał poddać się operacji, ponieważ rozrusznik serca nie działał poprawnie.

Pod koniec roku pojawiły się jednak i dobre wiadomości. Zięć Lecha Wałęsy poinformował na Facebooku, że jego żona, Magdalena, spodziewa się dziecka. Ujawnił, że jest to córka, umieszczając przy okazji zdjęcie USG żony.

Takie dla mnie niezwykłe. W środę pożegnałem moją mamę i w środę dostałem wiadomość, że będziemy mieli córeczkę. Oto Ona - napisał Lech Artur Wałęsa na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Płyną gratulację dla rodziny

Pod postem posypały się gratulacje. "Smutek przeradza w radość, a wspomnienie rodzi teraźniejszość" - komentuje internautka. "Łzy żalu przeplatają się ze łzami radości" - dodaje inna.

Wieloletni gdański radny związany z Platformą Obywatelską Lech Kaźmierczyk ożenił się 31 sierpnia 2019 roku — w rocznicę podpisania porozumień sierpniowych — z Magdaleną Wałęsą, najstarszą córką byłego prezydenta RP Lecha Wałęsy. Ceremonia odbyła się w Bazylice Mariackiej.

Przyjął nazwisko żony

Na prośbę małżonki radny przyjął jej nazwisko. Od tej pory przedstawia się jako Lech Artur Wałęsa. W lutym 2020 roku na świat przyszedł synek pary.

Zobacz także: Szczery Klemens Murańka. Takie miał myśli podczas kwarantanny
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić