Karolina Woźniak| 

"Resident Evil" na Netfliksie. Pierwsze szczegóły serialu

1

Netflix zamówił serial "Resident Evil". Produkcja zostanie stworzona przez firmę Constantin Film, która była odpowiedzialna za sześć wypuszczonych dotychczas filmów.

"Resident Evil" na Netfliksie. Pierwsze szczegóły serialu
Netflix zamówił serial "Resident Evil" (Twitter.com, @omelete)

Pierwsze wzmianki o tym, że "Resident Evil" pojawi się w formie serialu na Netfliksie, pojawiły się już na początku 2019 roku. Popularna platforma zamówiła 8 odcinków popularnej produkcji, która bazuje na serii gier komputerowych.

Netflix zamówił serial "Resident Evil"

W końcu Netflix opublikował oficjalną informację na temat nadchodzącej produkcji. Każdy z odcinków ma trwać godzinę. Akcja serialu ma mieć miejsce na dwóch płaszczyznach czasowych. Nie wiadomo na razie, czy produkcja będzie nawiązywać do historii i postaci ze znanych nam filmów.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Pierwsza z osi czasowych będzie dotyczyć Jade i Billie Wesker. Obie dziewczynki mają 14 lat. Akcja będzie rozgrywać się w miasteczku New Raccoon City. Wkrótce siostry dowiedzą się, że dom, w którym zamieszkają i ich ojciec mogą skrywać mroczne tajemnice.

Druga z płaszczyzn czasowych przeniesie nas 16 lat na przód. Jade znajdzie się w innych realiach. Ziemia została zrujnowana T-wirusem, który zamienił niemal całą ludzkość w zombie. Nie wiadomo jeszcze, kogo zobaczymy w serialu.

Showrunnerem najnowszej produkcji został Andrew Dabb, który współpracował przy "Supernatural". Razem z Erikiem Kripke są również co-showrunnerami popularnego serialu. Kiedy odbędzie się premiera "Resident Evil" na Netfliksie? Tego jeszcze nie wiadomo.

Zobacz także: Zobacz także: Resident Evil: Ostatni rozdział (2017)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić