Leon Malinowski| 
aktualizacja 

"Rolnik szuka żony". Szykuje się wesele?! Oni naprawdę poczuli miętę

16

Wszystko wskazuje na to, że Dawid Noweta bardzo polubił Dianę Stankiewicz. Do takich wniosków można dojść, kiedy przeanalizuje się słowa, jakie kieruje w jej stronę. Czy Dawid i Diana stworzą związek na lata?

"Rolnik szuka żony". Szykuje się wesele?! Oni naprawdę poczuli miętę
Wygląda na to, że Diana i Dawid mają się ku sobie! (Instagram)

Obecnie trwa siódma edycja programu "Rolnik szuka żony". Emocji nie brakuje. Są miłosne uniesienia i bolesne porażki. Dramaturgia telewizyjnego show jest niemała.

Dawid Noweta w siódmym sezonie tego programu zaprosił do siebie trzy kandydatki. Żadna z nich nie spełniła jednak jego oczekiwań. Postanowił zatem szukać szczęścia gdzie indziej.

Noweta zdecydował się powalczyć o Dianę Stankiewicz, która uczestniczyła w poprzedniej edycji "Rolnika". Para chyba złapała bardzo dobry kontakt. Na Instagramie Dawid i Diana nie szczędzą sobie miłych słów.

"Ładne masz te oczy"

Ładne masz te oczy, ładne, zielone - pisał Dawid pod zdjęciem Diany.

Co na to uczestniczka "Rolnika"?

Widzisz, jak się zgrało? Zielone oczy, zielona sukienka, tylko brakuje "chyba znalazłem żonę" - odpowiadała.

Fani szybko znaleźli tutaj podteksty uczuciowe. Wydaje się, że rzeczywiście jest coś na rzeczy. Jakiś czas temu oboje pojawili się na zjeździe uczestników wszystkich edycji programu "Rolnik szuka żony". Pod zdjęciem z tego wydarzenia znów jakby flirtowali... Ciekawa sprawa!

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić