A. M. | 

Rosja. O jej ciąży mówił cały kraj. 14-letnia Daria urodziła

125

Ta historia wywołała szerokie kontrowersje w Rosji, ale także na świecie. Dziewczyna podkręcała zainteresowanie mediów, informując o kolejnych szczegółach ze swojego życia. Teraz na świat przyszło jej wyczekiwane dziecko.

Rosja. O jej ciąży mówił cały kraj. 14-letnia Daria urodziła
(Instagram)

Daria z Rosji urodziła. Jedna z najpopularniejszych nastolatek w kraju zamieściła zdjęcie z nowo narodzonym dzieckiem na Instagramie, gdzie jej profil śledzi ok. 121 tys. użytkowników platformy społecznościowej.

Początkowo twierdziła, że ojcem jest jej młodszy kolega Iwan, który obecnie ma zaledwie 11 lat. Wkrótce jednak na jaw wyszły kolejne fakty. Dziewczyna opowiedziała o przykrych doświadczeniach. Miała paść ofiarą gwałtu, którego dokonał kilka lat starszy, także nieletni chłopak, biologiczny ojciec dziecka.

Historia wzbudziła wielkie kontrowersje. Media śledziły kolejne pojawiające się na jej temat szczegóły. W końcu dziewczyna wystąpiła nawet w telewizyjnym programie, gdzie razem z Iwanem udzieliła wywiadu na swój temat.

W zeszłym tygodniu poinformowano, że Daria trafiła do szpitala ze względu na komplikacje okołoporodowe. Teraz pochwaliła się, że dziecko przyszło już na świat. Poród odbył się przed terminem.

Zobacz także: Poród w domu czy w szpitalu?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić