Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Rydzyk zwrócił się do dziennikarzy. Nie zgadniecie, o co poprosił

423
Podziel się:

24 stycznia przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego. Ponieważ zgodnie z tradycją chrześcijańską jest on patronem dziennikarzy, ojciec Tadeusz Rydzyk nie mógł przegapić takiej okazji. Zwrócił się z apelem do osób, które wykonują ten zawód.

Rydzyk zwrócił się do dziennikarzy. Nie zgadniecie, o co poprosił
Ojciec Tadeusz Rydzyk zwrócił się ze specjalnym apelem do dziennikarzy (AKPA, Piętka Mieszko)

Ojciec Tadeusz Rydzyk wystosował swój apel na antenie Radia Maryja. Dyrektor katolickiej rozgłośni złożył dziennikarzom życzenia z okazji święta ich patrona, niezależnie od tego, gdzie pracują.

Najlepsze życzenia dla wszystkich, wszystkich dziennikarzy: radiowych, telewizyjnych, internetowych. Po pierwsze Bożego błogosławieństwa, a po drugie, abyśmy wszyscy służyli prawdzie – mówił o. Tadeusz Rydzyk na antenie Radia Maryja.

Ojciec Tadeusz Rydzyk o dziennikarzach. Co im poradził?

Dyrektor Radia Maryja zaapelował do dziennikarzy, aby potrafili uważnie słuchać. Polecił im także, aby pomagali ludziom w odnalezieniu pokoju oraz pojednania. Wyraził przekonanie, że zadaniem osób pracujących w mediach jest budowanie prawdy i jedności między ludźmi.

Słuchajmy się nawzajem. Pomóżmy ludziom znaleźć pokój i pojednanie. Budujmy w prawdzie i miłości jedność między ludźmi – przekonywał o. Rydzyk na antenie Radia Maryja.
Zobacz także: Zobacz też: Rydzyk wychwala Czarnka. "W życiu nie słyszałem większej bzdury"

Rydzyk przekonywał, że jego życzenia płyną prosto z serca. Jak podkreślał, właśnie dziennikarzy wypełniających swoje powołanie w sposób, który podał, potrzebuje nie tylko Polska, lecz także reszta świata.

Tego życzę z całego serca, tego potrzebuje w tej chwili Polska i świat – zakończył życzenia redemptorysta (Radio Maryja).
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(423)
piotr
4 miesiące temu
Co innego mówi,co innego robi ....ile fałszu w tym człowieku.
pawel-
4 miesiące temu
no to się narobiło, Tadeusz chce służyć prawdzie > to żart ? - 1 list do Tymoteusza 3 rozdział
pawel-
4 miesiące temu
o jej Tadek chce służyć prawdzie ? i już nie będzie klepać zdrowasiek do farby (obrazów) ani pląsać przed gipsem (figurką) = Psalm 115
Polska
4 miesiące temu
Do TVN musisz iść odprawić egzorcyzm, żeby przestali walczyć z Polska.
:-)
4 miesiące temu
Tadko Doić :-)
Leonia
4 miesiące temu
Jestem przerażona tymi, co tu ludzie wypisujecie. Tyle jadu, chamstwa i prostactwa, to jest rynsztok. Nie czyncie drugiemu co tobie nie miłe. 👹
Slawo
4 miesiące temu
No i w czym problem. Niech sobie organizuje. Może liczba płaskoziemców po konferencji się zredukuje.
HJHK
4 miesiące temu
Jak już Tadeofil odejdzie na wieczne łono Abrahama, to jego wyznawcy i resztki słuchaczy maryjnych i widzów ,,trwam" nie będzie wiedziało co ze sobą robić po przebudzeniu. Terapię od uza.leżnienia religijnego powinni zacząć już teraz
Robin
4 miesiące temu
Mało kasy kruca fuks! Mało kasy kurca bomba! Mało otrzymuje od naiwnych pobożnych! Niech tylko 1 milion z 6 milionów polskich emerytów i nikt poza nimi wpłaca mu śmieszne 100zł co miesiąc. Najniższa jałmużna dla Jego Luminescencji. 100zł x 12 mies razy 1 milion emerytów. Ile wam wyjdzie rocznie? Kto wie rączka w górę?
Robin
4 miesiące temu
Mało kasy otrzymuje od naiwnych pobożnych! Niech tylko 1 milion z 6 milionów polskich emerytów i nikt poza nimi wpłaca mu śmieszne 100zł co miesiąc. Naijniższa jałmużna dla Jego Luminescencji. 100zł x 12 mies razy 1 milion emerytów. Ile wam wyjdzie rocznie? Kto wie rączka w górę?
ffg
4 miesiące temu
Kto jest patronem o. sz ustów kościelnych?
marekm
4 miesiące temu
Jestem 71 jedno latkiem, niewierzącym, po APOSTAZJI ! I mam TYLKO JEDNĄ PROŚBĘ ? ? BożeCZŁOWIEKA Wszechmogący zabierz do Siebie NATYCHMIAST z ziemi ( TEJ ZIEMI ) tego rydzyka, tego ZŁEGO człowieka, tego SZATANA w sutannie ! Dzięki Ci Boże ? Marek z Wrocławia.
olo
4 miesiące temu
Piękne słowa !
CtM
4 miesiące temu
,, bo cały świat potrzebuje serca, mogą córka także, a ona na serce w różu, wyobraża pan sobie?!?,, 😑😬🤔 a o pieniądze nie poprosił??? 💃⛷️
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić