o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

"Orgia" przed Radiem Maryja. Zaroiło się od policji

422
Podziel się

W niedzielę 2 maja odbyła się czwarta edycja imprezy "Chryja pod Radiem Maryja", którą ponownie zorganizowały toruńskie feministki. W ten sposób postanowiły świętować urodziny Tadeusza Rydzyka. Feministki z Manify Toruńskiej i Toruńskiej Brygady Feministycznej zapraszały na wydarzenie, zapowiadając, że dojdzie na niej do "satanistycznej orgii". Na miejscu zaroiło się od policji.

"Orgia" przed Radiem Maryja. Zaroiło się od policji
Zgromadzeni świętowali urodziny Tadeusza Rydzyka (zdj. archiwalne). (PAP)
bECpAowl

Imprezę zorganizowały Manifa Toruńska i Toruńska Brygada Feministyczna. Wydarzenie nieprzypadkowo odbyło się właśnie na początku maja. 3 maja urodziny ma Tadeusz Rydzyk. Redemptorysta skończy 76 lat.

Feministki zachęcały do uczestnictwa w wydarzeniu, żartując, że podczas niego odbędą się orgie seksualne, do których zachęcały na Facebooku. Organizatorki, mówiąc o orgii w jednym z postów na Facebooku, odpowiadały na artykuł zamieszczony w Super Expresie, gdzie redakcja opisała zbliżające się wydarzenie, twierdząc, że policja pokrzyżuje plany feministek, a żadnego zapowiadanego grupowego seksu na żywo "nie będzie".

Panowie policjanci i panie policjantki będą rozdzielać "spółkujące" ze sobą pary. Całe szczęście, że tylko pary. Tak że kochani - łączmy się w trójkąty, czworokąty i wszelkie inne konfiguracje (do 5 osób rzecz jasna, co by było legalnie)! Przypominamy, że orgia to więcej niż dwie osoby. (...) Gwarantujemy, że zabawa będzie piekielnie ostra i dobra. Tadek [Tadeusz Rydzyk - przyp. red.] nie wiedział chyba, jak faktycznie orgie wyglądają, więc pędzimy z wyjaśnieniem już w najbliższą niedzielę.
bECpAown

Feministki postanowiły "podziękować" Rydzykowi w kontrowersyjnym stylu

Feministki, uczestnicząc kolejny raz w "Chryi pod Radiem Maryja", postanowiły podziękować o. Rydzykowi. W opisie wydarzenia na Facebooku napisały:

(...) Chcemy się spotkać wspólnie i oddać mu cześć, okazać wdzięczność za błogosławieństwo, którym nas obdarza, za blask, który dla nas roztacza, dzięki swym mediom, i dzięki któremu nie gubimy się już w ciemności - czytamy.
bECpAowt

Wydarzenie cieszyło się zainteresowaniem, a pod siedzibę Radia Maryja w Toruniu przybyło sporo uczestników chcących wziąć udział w nietypowej zabawie. Zdjęcia z imprezy pojawiły się już w sieci. Widzimy tam m.in. mężczyznę przebranego za o. Rydzyka, z parasolem w kolorach tęczy LGBT. Ponadto wiele feministek przebrało się za zakonnice, jednak ich sutanny odsłaniały nogi. W dodatku część z nich miała czerwone, wyzywające szpilki. Kłaniały się o. Rydzykowi i całowały go w pierścień na dłoni. Przebrany za o. Rydzyka spoglądał wymownie na nogi feministek.

Na miejscu było bardzo dużo policji. Funkcjonariuszy było nawet więcej niż uczestników - podaje portal ddtorun.pl. Pilnowano porządku i m.in. tego, by przestrzegano zasad sanitarnych. Ze względu na pandemię zgromadzenie zostało formalnie zgłoszone na 5 osób.

bECpAowu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECpAowO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(422)
Apo
4 miesiące temu
Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni
POL z USA🤠
5 miesięcy temu
Ziobro szkoda że tylko wpisy usuwają ! A powinni usunąć o.Tadełusza z Polski ⚡tak jak Kanada 😇
Axd
5 miesięcy temu
Uduwają wpisy chwalące Rydzyka bo to są wolne media.
bECpAowP
Ziolo
5 miesięcy temu
Kolejny mój wpis popierający Rydzyka został usunięty
Jojo
5 miesięcy temu
Jak to pisały niemieckie media? Rydzyka trzeba zniszczyć bo zbyt wiele zależy mu na Polsce
Marek
5 miesięcy temu
Oczywiście wpisy popierające Rydzyka są usuwane na bieżąco w niemieckich mediach
Yfhtr876
5 miesięcy temu
TO WSZYSTKO DO CZASU
Nsnsnsns
5 miesięcy temu
Jednym słowem ruchansko na całego.
Tata
5 miesięcy temu
Język i intencje tego artykułu komunikują matactwo a pietnuja szlachetność ojca Tadeusza Rydzyka. Ale cóż począć takie elity medialne, które zalecają ze w komentarzach nie wolno bohaterów tęczowej gromady nie wolno krytykować . natomiast sam redaktor artykułu dopuszcza się odbierania dobrego imienia pocztowych ludzi. Przykro mi.
Roman
5 miesięcy temu
Uwaga usuwają wszystko nie po linii gorzej jak komuna
ryba
5 miesięcy temu
Jakże mi was żal,ależ biedni jesteście 😔 Niech Bóg się nad wami Zlituje 😢
Roman
5 miesięcy temu
Tu i tak musisz napisać co oni chcą innaczej cię usuną 😀
Ola
5 miesięcy temu
Jesteśmy chyba jedynym krajem w którym zamiast zwalczać przestępczość finansuje się ją z podatków uczciwie i ciężko pracujących obywateli.Bez honoru za życia, bez honoru po śmierci
bECpAowH
Kuba
5 miesięcy temu
Ale że aż tak można zgłupieć ? Przecież one wszystkie to przypadki psychiatryczne kwalifikujące się na oddział zamknięty. Na szczęście bardzo nieliczne te przypadki.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić