Sceny w środku dnia. Wysiadł i zaczął go okładać pięściami

Szokujące zdarzenie miało miejsce 9 czerwca 2025 roku w Tychach. Kierowca busa opuścił swój pojazd, po czym zaczął okładać pięściami mężczyznę kierującego mercedesem na niemieckich tablicach rejestracyjnych. Świadek zdarzenia podzielił się relacją.

Wysiadł z busa i zaczął okładać kierowcę mercedesa.Wysiadł z busa i zaczął okładać kierowcę mercedesa.
Źródło zdjęć: © Facebook | Bandyci drogowi
Mateusz Domański

Obok takich zdarzeń wręcz nie da się przejść obojętnie. Na facebookowym profilu "Bandyci drogowi" udostępnione zostało nagranie przedstawiające atak kierowcy busa na kierującego mercedesem.

Widzimy, jak mężczyzna wysiada z pojazdu, po czym atakuje kierowcę mercedesa przez okno.

Nieco później na ulicę wyszedł też kierujący osobówką. Wymachiwał w stronę agresora. Do kolejnych rękoczynów na szczęście jednak nie doszło.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wjechał na czerwonym. Poszkodowany miał zakaz sądowy

Rękoczyny na drodze. Świadek o zdarzeniu w Tychach

Świadek tego incydentu podzielił się relacją. Przekazał, jak zdarzenie wyglądało z jego perspektywy.

Byłem dziś świadkiem dość nietypowego i niepotrzebnego zachowania kierowcy busa. Jadący przede mną mercedes na niemieckich tablicach prawdopodobnie szukał adresu. Widziałem, że kierowca i pasażer rozglądają się i zwalniają, jakby sprawdzali oznaczenia budynków. W pewnym momencie samochód zatrzymał się na skrzyżowaniu przy busie – wydawało mi się, że po to, aby zapytać o drogę, bo kierowca mercedesa miał otwarte okno - oznajmił.
Czy brak włączonego kierunkowskazu mógł aż tak rozwścieczyć kierowcę busa? Dodam, że dość solidnie okładał on kierowcę mercedesa pięściami przez okno - podkreslił.

Zdarzenie miało miejsce w Tychach w dniu 9 czerwca 2025 roku, krótko po godz. 13:30.

Źródło artykułu: o2pl
Wybrane dla Ciebie