Seniorka nacierała się konopiami. Działały na nią "piorunująco"

246

Seniorka z gminy Krynice (woj. lubelskie) przyłapana przez policję. 72-latka hodowała konopie indyjskie w przydomowym ogródku. Tłumaczyła mundurowym, że nacierała się nimi, bo działały na nią "piorunująco".

Seniorka nacierała się konopiami. Działały na nią "piorunująco"
Seniorka nacierała się konopiami. Działały na nią "piorunująco" (Policja Lubelska)

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim ujawnili kilkadziesiąt roślin konopi indyjskich. Właścicielką nielegalnej uprawy była 72-latka z gminy Krynice. Kobieta była już wcześniej karana.

Jak zeznała policjantom seniorka, konopie trzymała na użytek własny. Tłumaczyła, że efekt, który otrzymuje dzięki tym roślinom jest "piorunujący".

72-latka nacierała się konopiami indyjskimi. Mówiła, że hoduje je w celach leczniczych. Seniorka miała przykładać je w bolące miejsca. W tym celu zgromadziła kilka dużych krzaków konopi.

Seniorka uprawiała konopie w tunelu ogrodowym pomiędzy pomidorami oraz w malinach na polu. Kobieta tłumaczyła policjantom, że rośliny posiada na własny użytek w celach leczniczych. Konopie miała przykładać w bolące miejsca, a efekt tego zabiegu według seniorki miał być "piorunujący" - raportuje sierżantka sztabowa Małgorzata Pawłowska.

Niestety, ale za "piorunujący efekt konopi" seniorka będzie musiała odpowiedzieć przed sądem. Jak podaje policja, 72-latka odpowie za nielegalną uprawę konopi innych niż włókniste. Grozi jej do 3 lat więzienia.

Jak wynika z policyjnych systemów, 72-latka była już w przeszłości notowana za przestępstwa akcyzowe. (...) Zgodnie z artykułem 63 ustęp 1 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii grozi jej kara grzywny, ograniczenia wolności, a nawet pozbawienia wolności do lat 3.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Miał 7 kg marihuany i 420 porcji amfetaminy. Ogromna plantacja narkotyków na Dolnym Śląsku
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić