Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Skandal podczas komunii. Zrobił to, gdy ksiądz nie patrzył

490
Podziel się:

Podczas komunii 39-letni mężczyzna włamał się na plebanię i ukradł gotówkę w kwocie 1,6 tys. zł. Szybko został zatrzymany przez policję i usłyszał już zarzuty. Jak się okazało, mężczyzna powinien w tym czasie przebywać w więzieniu.

Skandal podczas komunii. Zrobił to, gdy ksiądz nie patrzył
Skandal podczas komunii. Mężczyzna ukradł pieniądze z plebanii, zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Do kradzieży z włamaniem doszło w ubiegłą sobotę w Barczewie w powiecie olsztyńskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna, podczas uroczystości pierwszokomunijnej, wykorzystał nieuwagę duchownych, a następnie włamał się do jednego z pomieszczeń.

Mężczyzna z plebanii ukradł 1,6 tysiąca złotych. Sprawa została przez kościół zgłoszona na policję.

Funkcjonariusze przesłuchali świadków i dotarli do nagrań z monitoringów. Praca operacyjna policjantów z Barczewa doprowadziła do ustalenia tożsamości i zatrzymania podejrzanego mężczyzny w jednym z mieszkań na terenie Szczytna.

Jak się okazało, przestępcą był 39-letni mieszkaniec Olsztyna. Warto podkreślić, że policjanci zadziałali w ostatnim momencie. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony wizytą funkcjonariuszy, ponieważ planował dalszą ucieczkę.

Podwójna wpadka

39-latek trafił do policyjnego aresztu. Po sprawdzeniu w systemach informatycznych wyszło na jaw, że mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, by odbyć karę 4 miesięcy pozbawienia wolności za niestosowanie się do orzeczonych środków karnych.

39-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do którego się przyznał. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe miesiące.

Zobacz także: Oscary 2022. Anna Dzieduszycka spełniła swoje marzenie na gali
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(490)
brat Brata
33 min. temu
POPRZESTANMY NA ZEGLARSKIM AHOJ!"KAZDY SOBIE..."
brat Brata
1 godz. temu
Przy takich ograniczeniach wolnosci siostr i braci,jake mozna znalezc w NOWYM TESTAMENCIE Mt 5:17...jedyne wyjscie ROZTROPNE to postawic na Echarystię...jak proponuje wąż od drugiej wojny , a od lat na komputerze...
44 +44: 2
14 godz. temu
A GDYBY TAK ,ZARAZ PO SMIERCI , LUD tj SIOSTRY i BRACIA WSZYSCY NA TEJ ZIEMI UKLĘKLI W KOSCIELE POWSZECHNYM,JESZCZE NIE APOSTOLSKIM?
brat Brata
14 godz. temu
CZY BYLO MOZLIWE URODZENIE DUCHA SWIĘTEGO,ZA ZYCIA JEZUSA NA TEJ ZIEMI, BEZ KLĘCZENIA?JAK TRZEBA BYŁOBY ZYC? KIM BYL?DLACZEGO UMARŁ,ZE NIE JESTESMY GODNI ZEBY PRZYSZEDL DO NAS?CZY UKLĘKNĄĆ W KOSCIELE POWSZECHNYM JEST TRUDNIEJSZE NIZ JEGO NAUKI DO WCIELENIA W ZYCIE?
13 -1
15 godz. temu
Dlatego na kolanach (Apostol Narodow) LUD BRACIA I SIOSTRY MUSZĄ ZROZUMIEC MATEUSZA 12:31,32 ,49,50
fanJezusa
15 godz. temu
FAKTYCZNIE bracie Brata NOWY TESTAMET TO JEDNO SLOWO,TCHNĄCE MILOSCIĄ,MĄDROSCIĄ I PRZESTROGĄ...
fan Wieszczów
15 godz. temu
bracie Brata,44,gadzie wężu czy wy od kilkudziesieciu lat mUsici tak jedno i to samo w komputerze? Na czyje podbieństwo ? Na początku było slowo i BOGIEM BYLO SLOWO...WSZYSTKO ZNALAZLEM W NOWYM TESTAMENCIE...I NAPISACH NA SCIANACH OBOZU SMIERCI...
GAD= WĄŻ
18 godz. temu
bracie Brata... SĄDZĄC PO TRZECH SLONCACH ...TO TRZY ZRENICE . ..TYLKO DLACZGO TRZY?
zdzislaw
18 godz. temu
bracie TO BARDZO PROSTE! WIDZIEC JEZUSA CHRYSTUSA W DOMOWNIKACH TEJ ZIEMI...WYRAZNIE JEZUS POWIEDZIŁ ..."KTO KOCHA BARDZIEJ....(MALA WYMIANA) DOMOWNIKÓW,NIŻ MNIE , NIE JEST MNIE GODZIEN" TAK SIĘ ZLOZYLO,ZE KOCHAM JEZUSA I DOMOWNIKÓW (NAJBLIZSZYCH W RODZINIE TEZ ),...TEJ ZIEMI ...NAWET DO GLOWY MI NIE PRZYSZŁO ZEBY MIEC WNUKI, WNUCZKI W NIENAWISCI ŁK14:26
brat Brata
18 godz. temu
Wprawdzie nie Chrystus chyba i nie Antychryst ? MATEUSZ 10:37 ..PRZECA GADA-WĘŻA ODGRYWASZ...KOGO 44 (SŁOWNIE CZTERDZIESCI i CZTERY) W TOBIE UKRYTO W POLSCE?
44 +44: 2
18 godz. temu
NO JAK SIEDEM TO JUZ ...PRAWIE 8,WPRAWDZIE CHRYSTUS ,ALE I ANTYCHRYS...CO ZAGLOWKA TO ZAGLOWKA ...W MOIM PRZYPADKU ZE STERNIKIEM ...AHOJ!
brat Brata
18 godz. temu
JAK WIADOMO,SIOSTRY i BRACIA OD ZAWSZE Z TEJ ZIEMI ODCHODZLI,ALE DOPIERO POLSKIE SIOSTRY MASECZKAMI Z BLYSKAWICAMI ZAPOWIEDZIALY KONIEC..NIE ZYJĄ WIECZNIE...MT 12:31,A JESZCZE MOJE TWORKI......NIE JESTESMY DZIECMI ,A I SYTUACJA POLITYCZNA WOJENNA I KLIMAT DZIWACZY...PRZYGOTUJMY SIĘ...LK 13:30-28...AHOJ!
wąż
23 godz. temu
No to ja dodam,bo chodze do Kosciola Powszechnego...Takie skracanie Ewangelii Lukasza 10:20 od 13 przez 18...tylko prostaczek klęczący moze skumac i niczego nie szukac...Ahoj! W homili mozna bylo nawijac merytorycznie i stricte...
44 +44: 2
23 godz. temu
Poprawię co nieco Ewangelia Lukasza o 72, co demony czynili,podleglymi im...Oczywicie JEZUS zareagowal.bo zle duchy w wieprzowinę zaganiał...CIESZCIE SIE ZE JESTESIE ZAPISANI POD 20 ,ALE W NIEBIE POD 18...MACIE SZCZESCIE,ZE PRZYSZEDLEM NA SWIAI WIDZĄC CO SIE DZIALO W SODOMIE I GOMORZE MATUESZ 12:31!Ahoj!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić