Dagmara Smykla-Jakubiak
Dagmara Smykla-Jakubiak| 

Śląsk. Po jej ataku 6-latce pękła czaszka. Kobieta właśnie wpadła w ręce policji

79

46-latka ma na sumieniu próbę zabójstwa dziecka. Tak twierdzi śląska policja, która prosiła o pilny kontakt każdego, kto ma jakiekolwiek informacje o podejrzanej. Z najnowszych informacji wynika, że kobieta została już schwytana.

Śląsk. Po jej ataku 6-latce pękła czaszka. Kobieta właśnie wpadła w ręce policji
Śląsk. Zaatakowała dziecko. Policja szukała tej kobiety. (Policja)

46-latka próbowała zabić dziecko bawiące się na osiedlu w Jaworznie. Około godziny 21 do grupy dzieci podeszła kobieta i rzuciła kamieniem w głowę 6-letniej dziewczynki. Nie wiadomo, co było przyczyną napaści.

Brutalny atak na dziecko. 6-latka w szpitalu

Dziecko trafiło do szpitala w Ligocie w stanie zagrożenia życia z powodu poważnego urazu głowy. Wiadomo, że poszkodowana doznała pęknięcia czaszki. Pojawił się także krwiaka. Dziewczynka przeszła operację i teraz jej stan określa się jako dobry. Do incydentu doszło w poniedziałek wieczorem.

Poszukiwana została zatrzymana w Chrzanowie w woj. małopolskim. Została rozpoznana dzięki zdjęciom publikowanym w mediach społecznościowych - mówił Wirtualnej Polsce aspirant sztabowy Michał Nowak z policji w Jaworznie.

Brutalny atak na dziecko. Policja znała kobietę już wcześniej

Podejrzana o próbę zabójstwa dziecka to 46-letnia Klaudia Szuper-Sielska. Kobieta jest bezdomna, bardzo często podróżuje po terenie całego kraju.

Zobacz także: Zobacz też: Olek Lewandowski ma rdzeniowy zanik mięśni. Ma mało czasu na uzbieranie na najdroższy lek na świecie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić