Sławomir Mentzen zadrwił z Morawieckiego. "Po prostu genialne!"

137

Wielkimi krokami zbliża się otwarcie pubu Sławomira Mentzena w Toruniu. Polityk pokazał w mediach społecznościowych, że jedną ze ścian lokalu ozdobi banknot z wizerunkiem... premiera Mateusza Morawieckiego.

Sławomir Mentzen zadrwił z Morawieckiego. "Po prostu genialne!"
Wizerunek premiera pojawił się na banknocie w pubie Mentzena (Facebook)

Sławomir Mentzen od lat otwarcie mówi o swoim zamiłowaniu do piwa. W 2020 roku wiceprezes partii KORWiN w całej Polsce organizował spotkania pod hasłem "Piwo z Mentzenem". Rozmowy w luźnej atmosferze cieszyły się sporą popularnością. Niedługo później na rynku pojawiły się piwa z Browaru Mentzen.

Już niebawem złocistego trunku będzie można spróbować w lokalu Sławomira Mentzena w Toruniu. Wielkie otwarcie pubu Mentzen planowane jest na 22 kwietnia. Sam polityk co jakiś czas, publikując zdjęcia w mediach społecznościowych, zdradza szczegóły dotyczące wystroju wnętrza knajpy. Na jednej z fotografii widać wiceprezesa partii KORWiN trzymającego szklankę z piwem. Ze zdjęcia wnioskujemy, że na surowych ścianach z cegły zawisną rozmaite hasła autorstwa Sławomira Mentzena.

Hitem na Facebooku okazało się nagranie z dekorowania pubu. Widać na nim, jak pracownicy ozdabiają ścianę nietypowym obrazem. Sporych rozmiarów grafika przedstawia banknot z wizerunkiem Mateusza Morawieckiego o wartości "pierdyliarda złotych". Co ciekawe, twarz premiera została nałożona na wizerunek Mikołaja Kopernika, który jest jednym z symboli Torunia. Pomysł wyraźnie spodobał się internautom.

Nie no... Pierdyliard złotych z Morawieckim. Po prostu genialne! - napisał jeden z komentujących.
Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić