o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Słowacja zamyka granice. Znamy powód

38
Podziel się

Ważne wiadomości dla kierowców podróżujących na Słowację. Polska Straż Graniczna ostrzega przed możliwymi utrudnieniami przy wjeździe do tego kraju. Jak łatwo się domyślić, ma to związek z pandemią koronawirusa.

Słowacja zamyka granice. Znamy powód
Możliwe utrudnienia na granicy polsko-słowackiej (Getty Images)
bEEbHHqZ

W poniedziałek Polska Straż Graniczna przekazała ważne informacje. Z oficjalnego komunikatu dowiadujemy się o możliwych utrudnieniach przy przekraczaniu granicy polsko-słowackiej.

Od dnia 5 lipca br. (od godz. 19.00) Policja Graniczna Słowacji będzie prowadzić wobec osób wjeżdżających na terytorium Republiki Słowackiej, zarówno przez granice wewnętrzne jak i zewnętrzne, wzmożone kontrole pod kątem realizacji obowiązku przestrzegania obostrzeń sanitarnych - zaznaczono.
bEEbHHrb

Wiadomo, że chodzi m.in. o kontrolę Unijnych Certyfikatów COVID-19. Ten dokument ma pozwolić na swobodne podróże.

Słowacja zamyka przejścia graniczne. Znamy szczegóły

Polska Straż Graniczna poinformowała, że zamknięte zostaną następujące szlaki komunikacyjne na granicy polsko-słowackiej: Palota-Radoszyce, Nizna Polianka - Ożenna, Becherov - Konieczna, Kurov-Muszynka, Circ-Leluchów, Lysa nad Dunajcom - Niedzica, Tatranska Javorina - Łysa Polana, Sucha Hora - Chochołów, Bobrov - Winiarczykówka, Novot - Ujsoły.

Powyższe działania związane są z zapobieganiem rozprzestrzeniania się COVID-19 - podkreślono w komunikacie.
bEEbHHrh
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEbHHrC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(38)
Jasko
3 miesiące temu
Jeżeli będzie kolejna fala to będzie kolejny dowód na to że pandemia a tym bardziej szczepionki to jedna wielka ściema. Skoro nie zaszczepieni nie mogą wyjechać to oni nie przywiozą wirusa,ci nie zaszczepieni żeby wyjechać i przyjechać Musza mieć test że są zdrowi więc tez nie przywiozą.Zostaja tylko ci zaszczepieni to oni mogą poruszać się swobodnie po całym świecie,bez żadnych testów,więc to oni przywiozą wirusa,i to jest właśnie dowód że szczepionka gówno daje i też powinni być zamykani i kontrolowani przed wyjazdami.
Adam P.
3 miesiące temu
Haha jaka pandemia? Widzę że rządy do końca realizują swoją propagandę pseudo pandemii.
Cerak
3 miesiące temu
Niech się zmkną na zawsze!! Trzymali z Hitlerem w 1939!!
bEEbHHrD
Zdzisiek
3 miesiące temu
Kraj wielkości znaczka pocztowego ,widać że kasa poszła w ruch ale co oni mogą ludzie już widzą że cała ta epidemia to ściema.
Elfi
3 miesiące temu
Za chwilę reszta krajów zrobi podobnie maja prawo nie chcieć zagrożenia jakie niesie Covid ,wariant delta ich kraj ich życzenie koniec dyskusji nie chcesz się szczepic czy testować ok ale siedz u siebie
Zimny oklad
3 miesiące temu
Słowacja ma najgłupszy rząd.. I tyle w temacie.
plum
3 miesiące temu
Patent zgłoszony 23 stycznia 2017 a przyjęty 20 listopada 2018. Ameryka.
Rudy z brukse...
3 miesiące temu
Jak zwykle urojone pomysły Oni są tak źli i zadufani w sobie ze na nic nie patrzyłaś Poprostu sprzedawczyki
klik
3 miesiące temu
Niestety inne cytaty z tego o opatentowaniu "grypy" nie wchodzą.
plum
3 miesiące temu
Może się ukaże jeszcze jeden fragment: "W patencie ujawniono ponadto, że G. [okienka] i jego kumple starali się stworzyć nowego koronawirusa w celu opracowania nowych „szczepionek”, które oczywiście wygenerowałyby miliardy dolarów nowych zysków, jednocześnie zabijając miliony ludzi.
plum
3 miesiące temu
Cd.: "Pirbright zatrudnia profesora o nazwisku Bryan Charleston, który jest wymieniony na stronie internetowej szkoły jako stypendysta Wellcome Trust i pracownik podoktorancki, który pomagał w zapewnianiu „porady i wiedzy eksperckiej w zakresie projektowania modeli prowokacyjnych chorób zakaźnych dla szerokiej gamy patogenów w ważne gatunki rolnicze”. Jednym ze specjalnie wyznaczonych zadań Charlestona jest „opracowanie nowych szczepionek”, co jest interesujące w świetle wszystkiego, co pojawiło się w ciągu ostatniego roku w sprawie grypy z Wuhan, jej laboratoryjnego pochodzenia i wprowadzonej na rynek „ Operacji Warp Speed ”. szczepionki, które są mu podawane. Związek Charlestona z Wellcome jest również podejrzany, biorąc pod uwagę, jak firma Burroughs Wellcome & Co. sfinansowała i dostarczyła zestawy medyczne pełne eksperymentalnych „szczepionek” brytyjskiej drugiej wojnie burskiej, która doprowadziła do zamordowania ponad 60 000 czarnych i białych w pierwszej na świecie współczesne eksperymenty medyczne obozów koncentracyjnych.”"
Derek
3 miesiące temu
Żenada. Tyle szczepien, maseczek, dezynfekcji a ciagle nam wmawiaja ze pandemia nie zwalnia a wrecz przyspiesza. Dodaja dziwne nazwy niby mutacji ze atakuje jelita podczas gdy to zwykla jelitowka. Nakrecaja spirale strachu bo widza ze mozna z ludzi jeszcze pieniadze sciagac
Obserwator
3 miesiące temu
Zamknąć Słowakom granicę. Ostatnio w Nowym Targu było więcej słowackich rejestracji niż naszych pod centrami handlowymi. Skoro my nie możemy tam to dlaczego oni mogą do nas bez żadnych ograniczeń?
bEEbHHrv
MARYSIA
3 miesiące temu
Najwięcej przyniosą wirusa Ci tzw. Zaszczepieni. W świetle uregulowań Polskich nie muszą przebywać na kwarantannach , mogą włóczyć się gdzie się da a także mało który takowy stosuje się do obowiązku maseczek. Przecież ich płuca w tzw. Zalegającym powietrzu wraz cześcią gardłowo-nosową mogą być magazynem dla wirusa do jego roznoszenia i rozmnażania. Skumulowana ilość takich osób w jednym miejscu to istny fajerwerek DO WYBUCHU OGNISK ZAKAŻEŃ.ciekawe jakiej ilości virusa zaszczepieni są w stanie się oprzeć?Będziemy się przyglądać a więc do zobaczenia na trybunach Igrzysk Śmierci.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić