o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jan Manicki
|

Słupsk. Koronawirus w sądzie rejonowym. Odwołano rozprawy

1
Podziel się

U jednego z pracowników sądu rejonowego w Słupsku wykryto koronawirusa. Oznacza to, że odroczone zostaną najbliższe rozprawy. Nie wiadomo do końca, jak sąd będzie funkcjonował w najbliższych dniach.

Słupsk. Koronawirus w sądzie rejonowym. Odwołano rozprawy
W Sądzie Rejonowym w Słupsku potwierdzono zakażenie koronawirusem (Getty Images)
bDgpiwFx

W poniedziałek na Wydziale Rodzinnym i Nieletnich Sądu Rejonowego w Słupsku potwierdzono przypadek zakażenia koronawirusem. Jeden z pracowników uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19. W związku z tym nie odbędzie się sześć wyznaczonych na wtorek rozpraw.

Słupsk. Koronawirus w sądzie. Odwołane rozprawy

Zainfekowany pracownik został skierowany na kwarantannę. W komunikacie opublikowanym na stronie internetowej sądu podano sygnatury spraw, które zostaną przełożone. W związku z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa, będą musiały się odbyć w innym terminie.

bDgpiwFz

O nowych terminach rozpraw uczestnicy postępowań zostaną zawiadomieni listownie. Informacje dotyczące kolejnych dni funkcjonowania sądu będą udzielane na bieżąco. W poniedziałek wydział rodzinny i nieletnich był zamknięty.

Koronawirus w sądzie. Kontakt tylko telefoniczny lub mailowy

W komunikacie zaapelowano do osób zainteresowanych o ograniczenie kontaktu z wydziałem. Z sądem można kontaktować się z nim pod numerami: 59-84-15-040 (III Wydział Rodzinny i Nieletnich) i 59-84-22-282 (sekretariat prezesa sądu). Istnieje również możliwość kontaktu mailowego pod adresami: wydzial.rodzinny@slupsk.sr.gov.pl lub sad.rejonowy@slupsk.sr.gov.pl.

bDgpiwFF

Obejrzyj także: Koronawirus w Polsce. Wzrasta liczba zakażeń w szkole w Ostrowie Wielkopolskim. ZNP komentuje

bDgpiwGa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Mik
miesiąc temu
Co to tylko odizolowac tych co mają objawy tak jak w szkole 1 kl. A nie wszyscy cfaniacy na wolnym a dlaczego jak tylko 1 chory co
Najnowsze komentarze (1)
Mik
miesiąc temu
Co to tylko odizolowac tych co mają objawy tak jak w szkole 1 kl. A nie wszyscy cfaniacy na wolnym a dlaczego jak tylko 1 chory co
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić