aktualizacja 

Śmiertelny wypadek na zakopiance [ZDJĘCIA]

20

We wtorek wieczorek doszło do tragicznego wypadku na zakopiance. W Głogoczowie samochód zderzył się z motocyklistą. Zginął 22-letni mężczyzna.

Śmiertelny wypadek na zakopiance [ZDJĘCIA]
Głogoczów, 23.06.2020. Funkcjonariusze policji na miejscu wypadku na drodze krajowej nr 7 w Głogoczowie (pow. myślenicki, woj. małopolskie), 23 bm. Na popularnej Zakopiance doszło do zderzenia pojazdu osobowego z motocyklem. Na miejscu lšdował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierujšcy motocyklem zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Policja wyznaczyła objazdy w kierunku Krakowa. (amb) PAP/Łukasz Gšgulski (PAP, PAP/Łukasz Gšgulski)

Tragedia miała miejsce na wysokości kładki w Głogoczowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 43-letnia kobieta, która kierowała oplem astrą, nie ustąpiła pierwszeństwa, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej.

W efekcie opel zderzył się z motorem. Jednośladem marki Aprilia kierował 22-latek, który w wyniku wypadku został ciężko ranny. Na miejsce przyleciał helikopter LPR i zabrał mężczyznę do szpitala.

Zobacz też: Prosto w morze. Wszystko nagrała kamera innego kierowcy

Tragedia na zakopiance. Mężczyzna nie żyje

Jak poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna Głogoczów, mężczyzny nie udało się uratować – zmarł w szpitalu.

Nasze działania polegały na udzieleniu pomocy poszkodowanemu i przekazaniu go ZRM, do zdarzenia został też zadysponowany Ratownik 6. Niestety poszkodowany nie przeżył – pisze OSP Głogoczów na Facebooku.

Po wypadku zakopianka przez kilka godzin była zablokowana. Kierowcy byli kierowani na objazd.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić