Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Spis powszechny 2021. Nadchodzi wielki finał loterii. Wspaniałe nagrody

19
Podziel się:

Już w środę zorganizowany zostanie wielki finał loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Główny Urząd Statystyczny przekazał, że rozlosowane zostaną nagrody główne - aż 16 samochodów!

Spis powszechny 2021. Nadchodzi wielki finał loterii. Wspaniałe nagrody
Loteria Narodowego Spisu Powszechnego (YouTube)

"Losowanie nagród głównych odbędzie się 14 lipca 2021 roku i wezmą w nim udział wszystkie zarejestrowane zgłoszenia w loterii. Nagrodami głównymi jest 16 samochodów osobowych" - poinformował Główny Urząd Statystyczny.

Transmisję z losowania będzie można oglądać w internecie. Zostanie udostępniona na kanałach GUS-u na Facebooku i YouTube.

Wcześniej rozlosowano aż 960 kart przedpłaconych o wartości 500 zł. W ręce Polaków trafiło też 480 kart o wartości 1000 złotych.

Kto bierze udział w loterii?

Do loterii mogły przystąpić osoby pełnoletnie, które dokonały samospisu, wyraziły chęć udziału w loterii i odpowiednio się zarejestrowały.

Przypomnijmy, że Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 ruszył 1 kwietnia 2021 roku. Udział w spisie jest obowiązkowy. Za zlekceważenie tego nakazu grożą kary w wysokości nawet 5 tys. zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(19)
LOTEK
10 miesięcy temu
Pamiętam ponad dekade temu po fali bankructw gdy licytację komorniczą ogłaszano w ostatniej chwili, to samo jest z tą loterią.
Spoko
10 miesięcy temu
Kto ma dostac ten dostanie.
Realista
10 miesięcy temu
Haha i po co ta ściema .... będzie tak jak z urzędem skarbowym
Bodzio
10 miesięcy temu
A teraz szczerze o tym całym spisie, na prawdę wierzyłem, że to dla dobra wszystkich, postanowiłem się "samo spisać", mam profil zaufany itd. no generalnie wszystko było przygotowane do MOJEGO SPISANIA, ale nie, chcąc spisać się przez internet mieszkając razem z wspołolatorami chcąc spisać się SAMEMU muszę znać DANE WRAŻLIWE... CHOROBY, WYZNANIE, ZAWÓD ITD. Współlokatorów i podać ich bez ich wiedzy/zgody żeby być w porządku wg. GUS'U. Co ciekawe kiedy uzyskałem zgodę współlokatorów, że ich zarejestruje pod moim adresem okazało się, że rejestracja jest już niemożliwa bo minęło 14 dni. Pozostał spis telefoniczny gdzie pomimo wcześniej uzgodnionej daty spisu pani Rachmistrz Spisowa Dorota Małecka nr 2861011/1/00264 zmusił mnie groźbami kar administracyjnych gusu do spisania telfonoczngo adhoc.
Haka
10 miesięcy temu
Do mnie akurat zgłosił się rachmistrz tylko, że ja już na początku spisałam się przez Internet wygląda na to że przez prawie trzy miesiące w systemie mnie jeszcze nie było. To chyba na losowanie 14-go też mogę się nie załapać.
emerytka
10 miesięcy temu
nagrody zapewne przypadna pis-owcom
alla
10 miesięcy temu
cwane kanciarstwo PiSu- ani jeden tzw rachmistrz nie wylazł z budy w teren a władza zarabia kasę na telefonicznych zgłoszeniach oraz na internecie, gdzie o dziwo siedzą ci rachmistrze którzy mieli chodzić po domach! Dostają oczywiście za friko diety, na paliwo i za spisywanie a palcem nie muszą kiwać. JAWNY KANT PiSu! nagrody dla kogo, dla kliki jak w główne wygrane lotto?
olo
10 miesięcy temu
co jest lepsze, nie spisać się i dostać 5000zł kary czy spisać się i przypadkowo lub przez system elektroniczny popełnić błąd i dostać 2 lata więzienia
gosc
10 miesięcy temu
przeciez spis z tego co wiem trwa do konca wrzesnia..to dlaczego juz jest final?
Adam201
10 miesięcy temu
Już ja wam dam rzetelne informacje hahahha jak by nie było kija to bym powiedział po dobroci prawdę.
michał
10 miesięcy temu
Dlaczego nikt wcześniej nie poinformował o takiej loterii? Nagrody dla swoich?
GiC
10 miesięcy temu
Kardynalny błąd w artykule...żądam sprostowania!!!!!! Za "zlekceważenie nakazu spisu" grożą kary???? Skąd taka wiedza??? Kara dotyczy WYŁĄCZNIE ODMOWY wzięcia udziału!!! Zgłoście się do pierwszej lepszej kancelarii prawnej, to was uświadomią....
doniek
10 miesięcy temu
Do mnie jakoś nikt się nie zgłosił żeby przeprowadzić spis
PO=PiS=SS
10 miesięcy temu
Aha, jest loteria to znaczy, że spis nielegalny. Gdyby był legalny nie trzeba by było zachęcać. Podobnie ze szczepionkami. Zawsze odmawiam uczestnictwa.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić