Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
ABA
|

Śpisz w hotelu? Zawieś szklankę na klamkę. Każdy z nas powinien tak robić

119
Podziel się

Śpisz w hotelu? Koniecznie wykorzystaj ten sposób, by uniknąć wielu bardzo nieprzyjemnych sytuacji. Wszystko dla naszego bezpieczeństwa.

Śpisz w hotelu? Zawieś szklankę na klamkę. Każdy z nas powinien tak robić
Szklanka na klamce to idealny alarm. (YouTube)

Turyści bardzo często są okradani. Złodzieje wykorzystują fakt, że są na wakacjach, poza granicami swojego kraju i bardzo często mają przy sobie dużo pieniędzy lub cenne rzeczy.

Prosty trik na bezpieczeństwo w hotelu

Niestety kradzieże zdarzają się także w hotelach. Aby temu zapobiec, wystarczy wypróbować bardzo prosty trik. Potrzebne będą jedynie szklanki, które najczęściej są na wyposażeniu pokoju.

Szklankę umieść na klamce, a na niej umieść drugą szklankę. Jeśli ktokolwiek otworzy drzwi, szklanki spadną, a hałas natychmiast cię obudzi. Dodatkowo potencjalny złodziej może się wystraszyć i zrezygnować z kradzieży.

Niestety są minusy takiego rozwiązania. Istnieje możliwość, że konstrukcja sama się zawali. Jednak mimo wszystko warto wypróbować ten trik.

Zobacz także: Mielno droższe od Grecji? Ceny potrafią zaskoczyć
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(119)
Ryszard
7 miesięcy temu
Niestety są minusy takiego rozwiązania. Istnieje możliwość, że konstrukcja sama się zawali. Jednak mimo wszystko warto wypróbować ten trik.
Grzegorz
7 miesięcy temu
Słuchajcie , czeba uważać bo nie raz bedom chcieli wciec Ci na pokoj i co ukraść , możesz zawsze klin a jak nie masz to śrubokręt taki krociotki wbic lekko pod dźwi , i już nie roztworzy tak łatwo , ja zawsze na Busie mam narzędzia i jak jadę na hotel to mam czym sobie wiesz , zmontować jakaś zaporę. Pilnowanie pokoju to podstawa ale jak my pojechali na 2 auta na czechy to jeden zawsze pilnował pokoju i z okna pilnował aut . Złodziej Ci nie wcieknie do pokoju za dnia jak wie że jesteś bo wie że mu leb utrącisz , oni zawsze na śnie i na nieuwadze bedom wiesz .
Aames
7 miesięcy temu
Sznurek i granat z zawleczką lepszy. Budzi wszystkich w promieniu 100 metrów.
Polak
7 miesięcy temu
Polecam czujniki wstrząsowe, wędkarskie na baterie. Zaczepiasz za klamkę włączasz i przy ruchu wyje. Proste, małe i nic się nie tłucze :)
Sonia
7 miesięcy temu
Ale zabawne ,dajcie spokój,podlaczcie syrenę do klamki,ot nie mają co pisać,już ze wszystkiego afera a w każdym rogu złodziej!!!!!
Turysta
7 miesięcy temu
Połóż kasę na stole. Nikt nie zabiera nie schowanego?
Niko
7 miesięcy temu
Tak, autor przepisał stary tekst i chyba dawno w hotelu nie był ale człowiek radzi sobie inaczej, stawiam krzesło oparte jedną parą nóg o drzwi, jest więc mocno przechylone ale każde pchnięcie drzwi powoduje wywrócenie krzesła.
John doe
7 miesięcy temu
Istnieje mozliwosc, ze konstrukcja sama sie zawali… hahaha co za blyskotliwy sposob
Mariusz
7 miesięcy temu
Mały drewniany klin pod drzwiami też pomoże
Robert.
7 miesięcy temu
Zawsze na wyjezdzie mam wkrętarkę Bosch model na 12v plus bity Poziv plus kilka wkrętów i kilka płaskowników. Po zapadnięciu zmroku blokuje drzwi na amen a jak niskie piętra to tez okna. Ważne, aby powtarzając to w kolejne dni nie nawierć kolejnych otworów. Po zakończeniu turnusu maskuje dziury szpachlą albo gumą do żucia, jeżeli framugi są białe. Stosuje od lat i nikt mi się nie włamał. Dziękuje Ci, Bosch.
g57
7 miesięcy temu
Wybieraj hotele które mają zamki od wewnatrz lub jaczyki
Andrzej z Par...
7 miesięcy temu
Słuchaj , ja zawsze jak jadę na noc albo zastawie meblem jakim dźwi, i puszczam telewizor na noc i wtedy wiadomo że ktoś nie śpi , jak nastawiasz w przejściu piramidę z przedmiotów to zanim do Ciebie dojdzie to pozruca wszystko i narobi hałasu , najgorzej jak się wychodzi gdzieś i nie ma jak pilnować pokoju , ja howam laptop za szafę , część rzeczy w pościel , można poszukać wiele skrytek , tak że złodziej musiał by rozwalić pół pokoju
Greg
7 miesięcy temu
No to obsługa hotelowa musiała by codziennie sprzątać szkło. Ktoś chyba nie był nigdy w normalnym hotelu.
Andrzej56
7 miesięcy temu
Wynajmij kamera i problem z głowy, albo śpij w hotelach a nie hostelach
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić