o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Śpisz w hotelu? Zawieś szklankę na klamkę. Każdy z nas powinien tak robić

119
Podziel się

Śpisz w hotelu? Koniecznie wykorzystaj ten sposób, by uniknąć wielu bardzo nieprzyjemnych sytuacji. Wszystko dla naszego bezpieczeństwa.

Śpisz w hotelu? Zawieś szklankę na klamkę. Każdy z nas powinien tak robić
Szklanka na klamce to idealny alarm. (YouTube)
bEslLSHp

Turyści bardzo często są okradani. Złodzieje wykorzystują fakt, że są na wakacjach, poza granicami swojego kraju i bardzo często mają przy sobie dużo pieniędzy lub cenne rzeczy.

Prosty trik na bezpieczeństwo w hotelu

Niestety kradzieże zdarzają się także w hotelach. Aby temu zapobiec, wystarczy wypróbować bardzo prosty trik. Potrzebne będą jedynie szklanki, które najczęściej są na wyposażeniu pokoju.

bEslLSHr

Szklankę umieść na klamce, a na niej umieść drugą szklankę. Jeśli ktokolwiek otworzy drzwi, szklanki spadną, a hałas natychmiast cię obudzi. Dodatkowo potencjalny złodziej może się wystraszyć i zrezygnować z kradzieży.

Niestety są minusy takiego rozwiązania. Istnieje możliwość, że konstrukcja sama się zawali. Jednak mimo wszystko warto wypróbować ten trik.

Zobacz także: Mielno droższe od Grecji? Ceny potrafią zaskoczyć
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEslLSHS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(119)
Ryszard
4 tyg. temu
Niestety są minusy takiego rozwiązania. Istnieje możliwość, że konstrukcja sama się zawali. Jednak mimo wszystko warto wypróbować ten trik.
Grzegorz
4 tyg. temu
Słuchajcie , czeba uważać bo nie raz bedom chcieli wciec Ci na pokoj i co ukraść , możesz zawsze klin a jak nie masz to śrubokręt taki krociotki wbic lekko pod dźwi , i już nie roztworzy tak łatwo , ja zawsze na Busie mam narzędzia i jak jadę na hotel to mam czym sobie wiesz , zmontować jakaś zaporę. Pilnowanie pokoju to podstawa ale jak my pojechali na 2 auta na czechy to jeden zawsze pilnował pokoju i z okna pilnował aut . Złodziej Ci nie wcieknie do pokoju za dnia jak wie że jesteś bo wie że mu leb utrącisz , oni zawsze na śnie i na nieuwadze bedom wiesz .
Aames
4 tyg. temu
Sznurek i granat z zawleczką lepszy. Budzi wszystkich w promieniu 100 metrów.
bEslLSHT
Polak
4 tyg. temu
Polecam czujniki wstrząsowe, wędkarskie na baterie. Zaczepiasz za klamkę włączasz i przy ruchu wyje. Proste, małe i nic się nie tłucze :)
Sonia
4 tyg. temu
Ale zabawne ,dajcie spokój,podlaczcie syrenę do klamki,ot nie mają co pisać,już ze wszystkiego afera a w każdym rogu złodziej!!!!!
Turysta
4 tyg. temu
Połóż kasę na stole. Nikt nie zabiera nie schowanego?
Niko
4 tyg. temu
Tak, autor przepisał stary tekst i chyba dawno w hotelu nie był ale człowiek radzi sobie inaczej, stawiam krzesło oparte jedną parą nóg o drzwi, jest więc mocno przechylone ale każde pchnięcie drzwi powoduje wywrócenie krzesła.
John doe
4 tyg. temu
Istnieje mozliwosc, ze konstrukcja sama sie zawali… hahaha co za blyskotliwy sposob
Mariusz
miesiąc temu
Mały drewniany klin pod drzwiami też pomoże
Robert.
miesiąc temu
Zawsze na wyjezdzie mam wkrętarkę Bosch model na 12v plus bity Poziv plus kilka wkrętów i kilka płaskowników. Po zapadnięciu zmroku blokuje drzwi na amen a jak niskie piętra to tez okna. Ważne, aby powtarzając to w kolejne dni nie nawierć kolejnych otworów. Po zakończeniu turnusu maskuje dziury szpachlą albo gumą do żucia, jeżeli framugi są białe. Stosuje od lat i nikt mi się nie włamał. Dziękuje Ci, Bosch.
g57
miesiąc temu
Wybieraj hotele które mają zamki od wewnatrz lub jaczyki
Andrzej z Par...
miesiąc temu
Słuchaj , ja zawsze jak jadę na noc albo zastawie meblem jakim dźwi, i puszczam telewizor na noc i wtedy wiadomo że ktoś nie śpi , jak nastawiasz w przejściu piramidę z przedmiotów to zanim do Ciebie dojdzie to pozruca wszystko i narobi hałasu , najgorzej jak się wychodzi gdzieś i nie ma jak pilnować pokoju , ja howam laptop za szafę , część rzeczy w pościel , można poszukać wiele skrytek , tak że złodziej musiał by rozwalić pół pokoju
Greg
miesiąc temu
No to obsługa hotelowa musiała by codziennie sprzątać szkło. Ktoś chyba nie był nigdy w normalnym hotelu.
bEslLSHL
Andrzej56
miesiąc temu
Wynajmij kamera i problem z głowy, albo śpij w hotelach a nie hostelach
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić