Spojrzała przez judasza i osłupiała. Para robiła to na klatce schodowej

210

Lubieżne sceny rozegrały w pewnym bloku w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie (woj. małopolskie). Jedna z tamtejszych mieszkanek usłyszała dziwne hałasy, jakie dobiegały z klatki schodowej. Kiedy zdezorientowana spojrzała przez judasza w drzwiach, aż zaniemówiła. Od razu chwyciła za telefon i wezwała straż miejską.

Spojrzała przez judasza i osłupiała. Para robiła to na klatce schodowej
Para robiła to na klatce schodowej. Zdjęcie ilustracyjne. (Pixabay)

Niecodzienna sytuacja miała miejsce we wtorek, 28 listopada br. w pewnym nowohuckim wieżowcu. Otóż, późnym wieczorem jedna z lokatorek usłyszała dziwne jęki na klatce schodowej, które co chwilę przybierały na sile. Kobieta postanowiła zbadać sprawę.

Uchyliła drzwi, rzuciła okiem na półpiętro i… osłupiała. Zobaczyła bowiem kobietę i mężczyznę, którzy z zapamiętaniem wykonywali wyrafinowane ćwiczenia gimnastyczne z użyciem schodów - poinformowała na swoim profilu na Facebooku Straż Miejska Miasta Krakowa.

Kobieta, widząc parę, która oddaje się miłosnym uniesieniom w publicznym miejscu, od razu złapała za telefon. Wykręciła alarmowy do straży miejskiej, czyli numer 986. Oburzona wezwała do incydentu patrol funkcjonariuszy. Chciała, by szybko i skutecznie interweniowali.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ewa Zawada o traumatycznym pierwszym razie i stanach lękowych

Spojrzała przez judasza i osłupiała. Para robiła to na klatce

Strażnicy miejscy tuż po przyjeździe zajęli się bezwstydnymi zakochanymi. "Udało się i miłosne igraszki pary kochanków zostały zakończone nałożeniem dwóch mandatów karnych" - dodają we wpisie mundurowi ze Straży Miejskiej Miasta Krakowa.

Post na Facebooku był licznie komentowany. "Amatorzy... Jestem tak szybki, że żadna Straż Miejska by mnie nie dogoniła!" - żartował jeden mężczyzna. "Brawo dla tej Pani. Takie zachowania się piętnuje. Bardzo dobrze, że zostali ukarani mandatem. Wstyd i hańba, by tak się zachowywać!!!!" - grzmiał następny.

A potem wszyscy zdziwieni, że się mniej dzieci rodzi - śmiała się kolejna kobieta.
Żal pupę ścisnął, pewnie sama by chętnie poćwiczyła - zaznaczała inna.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić