Zemsta za zdradę. Pozbawiła go męskości, potem spuściła je w toalecie

80

Kara za zdradę potrafi okazać się wyjątkowo bolesna. Przekonał się o tym mężczyzna z Tajwanu, którego dziewczyna obcięła mu za karę... prącie.

Zemsta za zdradę. Pozbawiła go męskości, potem spuściła je w toalecie
Zgotowała mu piekło za zdradę (AsiaWire)

Na Tajwanie doszło do sytuacji rodem z filmu grozy. Portal dailymail.co.uk poinformował, że pewna kobieta w geście zemsty za zdradę obcięła nożyczkami kuchennymi penisa swojemu mężczyźnie. Jakby tego było mało, wymierzająca sprawiedliwość postanowiła spuścić odcięty organ w toalecie. Chciała w ten sposób uniemożliwić lekarzom ewentualne przyszycie.

Do okropnego zdarzenia doszło w Xihu Township. 52-latek zapadł w głęboki sen po zjedzeniu makaronu z kurczakiem nasączonym winem. Po pewnym czasie obudził się z wielkim bólem w okolicach krocza i zauważył, że obficie krwawi. Dopiero wtedy zorientował się, że stracił przyrodzenie. Ojciec trójki dzieci został przewieziony karetką do pobliskiego szpitala. Lekarze przeprowadzili operację, aby zatamować krwawienie. Potwierdzili, że stracił półtora centymetra penisa.

Lekarze musieli wykonać pilną operację, aby zatrzymać krwawienie i naprawić cewkę moczową w celu uwolnienia moczu. Jego moszna i jądra są nadal nienaruszone - powiedział zastępca dyrektora miejscowego szpitala.

40-letnia winowajczyni sama oddała się w ręce policji. Po zgłoszeniu się na posterunek została niezwłocznie aresztowana. Funkcjonariusze znaleźli przed domem zakrwawione nożyczki, którymi okaleczyła mężczyznę. Para mieszkała wspólnie od 10 miesięcy. Sąsiedzi w rozmowach z lokalnymi mediami przyznali, że ci często się kłócili. Poszkodowany już nigdy nie będzie mógł uprawiać seksu. Udzielono mu pomocy psychologa, a lekarze zalecają mu poddać się rekonstrukcji odciętego organu.

Zobacz także: Nowy Ład PiS. Będzie większe wsparcie rodzin z dziećmi? Szykuje się ulga podatkowa
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić