Syn Marty Kaczyńskiej pomyka na luksusowej maszynie

757

Paparazzi przyłapali Martę Kaczyńską na spacerze z najmłodszymi dziećmi. Wnuczek Lecha Kaczyńskiego gnał za mamą na luksusowej hulajnodze.

Syn Marty Kaczyńskiej pomyka na luksusowej maszynie
Marta Kaczyńska przyłapana na spacerze z synkiem (Getty Images, NurPhoto)

Syn Marty Kaczyńskiej i jej męża Piotra Zielińskiego skończy w tym roku trzy lata. Zazwyczaj Kaczyńska bardzo troszczy się o prywatność małego Stasia, reporterom "Super Expressu" udało się jednak przyłapać rodzinę na spacerze trójmiejskimi alejkami.

Na zdjęciach widać, że Stanisław Lech rośnie jak na drożdżach. W gustownym pomarańczowym kombinezonie zimowym, chłopiec mknął gdańskimi ulicami na stylowej hulajnodze.

Stasiu poruszał się na pojeździe niezwykle sprawnie jak na niespełna 3-latka, choć nie obyło się bez drobnego upadku. Zdeterminowany chłopiec jednak nie zraził się nieznacznym potknięciem, natychmiast podniósł się, otrzepał i kontynuował zabawę.

Jak ustalili reporterzy "Super Expressu", hulajnoga na której śmiga Staś to całkiem luksusowa bryka. Koszt takiej maszyny szacowany jest na około 450 zł.

Jak widać, rodzice wnuczka Lecha Kaczyńskiego dbają o jego prawidłowy rozwój. Eksperci dowodzą bowiem, że jazda na hulajnodze ma dobry wpływ zarówno na fizyczny, jak i umysłowy rozwój dziecka.

Zobacz także: Daniel Obajtek. Bartosz Arłukowicz zadał "kluczowe pytanie" ws. szefa PKN Orlen
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić