Szok w toalecie w Bułgarii. "Nad Bałtykiem to nie do pomyślenia"

198

Pewna Polka wypoczywała z rodziną na wczasach w Bułgarii. Gdy poszła do toalety zlokalizowanej przy plaży w okolicach miasteczka Obzor, aż przecierała oczy ze zdziwienia. Sięgnęła po telefon i zrobiła zdjęcie. "Nad Bałtykiem to nie do pomyślenia" - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Szok w toalecie w Bułgarii. "Nad Bałtykiem to nie do pomyślenia"
Zdjęcie ilustracyjne. (Adobe Stock, Darius Sulcius)

"Fakt" przypomina, że wypoczynek nad polskim morzem nie należy do najtańszych. Nie chodzi już tylko o ceny jedzenia czy noclegu. Dziennik zaznacza, iż kuriozalna drożyzna dotyka też... toalety.

Za przykład podaje niedawną sprawę z szaletem w Kołobrzegu (woj. zachodniopomorskie), gdzie jedna osoba za załatwienie potrzeb fizjologicznych musiała zapłacić aż 10 złotych!

Nikogo zaś nie dziwi już fakt, że nad Bałtykiem, i to w różnych miejscowościach, trzeba średnio wydać 5 złotych za WC.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie opuszczasz deski w toalecie? Po tych zdjęciach zmienisz swoje nawyki

Polka na wakacjach w Bułgarii. Przeżyła szok w toalecie

Teraz do "Faktu" zgłosiła się Polka, która wraz z mężem i dwoma synami wypoczywała w Bułgarii. Kobieta przeżyła szok w tamtejszej toalecie.

Poszliśmy na plażę nad Morzem Czarnym. Słońce jak "balija", ciepła woda - mówiła dla tabloidu.

"Nagle dzieciaki zaczęły piszczeć, że chcą do toalety. Byłam przekonana, że wydam fortunę, ale co zrobić. Chwila poszukiwań i znaleźliśmy toaletę na plaży. Co ciekawe, na drzwiach nie było żadnej informacji o opłacie. Każdy z nas wszedł bez problemu" - dodawała.

Czytelniczka wyjaśniła, że bułgarskie WC było... całkowicie za darmo. Warunki sanitarne oraz czystość porównała do tych spotykanych w polskich toaletach.

W innej toalecie w Obzorze kobieta zauważyła, że trzeba już zapłacić. Kwota była jednak bardzo niska, w porównaniu z tym, co zastajemy nad Bałtykiem. Wynosiła w przeliczeniu na polską walutę 2,26 zł.

Aż zrobiłam zdjęcie bułgarskiej toalety dla znajomych, którzy skarżyli się na drogie Trójmiasto - stwierdziła dla "Faktu".
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić