Szokujące sceny przed szkołą w Kielcach. Dyrekcja ostrzega rodziców

135

Przed Szkołą Podstawową nr 22 przy ul. Gagarina w Kielcach doszło ostatnio do niebezpiecznego incydentu. Zboczeniec napastował 10-letnią dziewczynkę i próbował zaciągnąć ją w krzaki. Dyrekcja szkoły przestrzega rodziców.

Szokujące sceny przed szkołą w Kielcach. Dyrekcja ostrzega rodziców
Szkoła Podstawowa nr 22 przy ul. Gagarina w Kielcach. (Materiały prasowe)

O sprawie informuje portal faktykielce24.pl. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 22 przy ul. Gagarina w Kielcach wysłała do rodziców i nauczycieli e-maila z prośbą o informacje, gdyby ktoś próbował zaczepiać dzieci w okolicach szkoły. Poproszono także, by młodsi uczniowie byli odprowadzani do placówki przez dorosłych.

Wiadomość dyrekcji ma związek z ostatnim incydentem, do którego doszło przed szkołą. Jeden z rodziców zgłosił, że jego 10-letnia córka była napastowana przez nieznajomego mężczyznę. Zboczeniec próbował także zaciągnąć ją w krzaki.

Rodzice wzajemnie przestrzegają siebie przed zboczeńcem grasującym w okolicach podstawówki.

Jak informuje Echo Dnia, o incydencie powiadomiono policję. Mundurowi mają obserwować w najbliższym czasie okolice szkoły.

Funkcjonariusze weryfikują informacje, które im zgłoszono i prowadzą obserwacje. Jednocześnie podkreślają, że nikt pokrzywdzony nie zgłosił się na komendę.

Zobacz także: Potrącenie 74-latka w Lubienie. Szokujące zachowanie gapiów
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić