Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|

Tajemnicza choroba zabija. Zdjęcia z internatu obiegły świat

66
Podziel się

Lokalne media w Nigerii przekazały bardzo niepokojące informacje. W jednej z tamtejszych szkół wyższych z internatem zapanowała tajemnicza choroba, która spowodowała już śmierć uczennicy.

Tajemnicza choroba zabija. Zdjęcia z internatu obiegły świat
Tajemnicza choroba w Nigerii (Twitter)
bEUQgMlN

W Nigerii wykryto tajemniczą chorobę. Nieznana dotąd zaraza pojawiła się w państwowej szkole wyższej dla z internatem dla kobiet w Sokoto. Tamtejszy dyrektor ds. zdrowia publicznego, Ahmed Abdulrahman, potwierdził wybuch epidemii i wezwał ludność do zachowania spokoju.

Choroba ma niestety śmiercionośną siłę. 30 studentek walczy z objawami zakażenia, a jedna z nich niestety zmarła. Zdjęcia opublikowane przez TVC News pokazały wiele chorych dziewcząt, które leżały na matach w internacie. Nie wiadomo, co wywołało u studentek tajemniczą infekcję. Stanowi urzędnicy medyczni badają naturę dolegliwości. Wyniki badań nie zostały jednak jeszcze opublikowane.

bEUQgMlP

Niepokojące zjawisko zaobserwowano również na północy Nigerii. Agencja Anadolu poinformowała, że w pobliżu miasta Kano na północy Nigerii zmarły 3 osoby, a około 200 trafiło w zeszłym tygodniu do szpitala po wypiciu przeterminowanych napojów owocowych. Mieszkańcy 6 wiosek cierpieli na krwiomocz, który spowodował osłabienie, krwawy mocz i gorączkę.

Podobne objawy dręczą chore studentki. Nie wiadomo, czy istnieje związek pomiędzy przypadkami z Kano i internatu, który znajduje się od niego 7 godzin jazdy na zachód.

bEUQgMlV
Zobacz także: Premier pyta, czy prywatna ochrona zdrowia ratuje. Lekarz: "Co jakiś czas trzeba znaleźć wroga"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUQgMmq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(66)
Apsik
4 miesiące temu
Żeby Pan Bóg skrócił czas ziemski tych morderców dla zarobku, to byśmy byli bezpieczni. Najlepiej razem z ich szczepionkami i laboratoriami. Gdzieś w głębiny ziemskie.- Tych nie stworzonych przez Niego, ten kąkol posiany przez złego w zbożu.
Bolek
8 miesięcy temu
Znowu Kill Bill robi doswiadczenia?
Olka
8 miesięcy temu
Poprostu jesteśmy jak stonka ,muszą nas wytępić i dlatego dziwnym trafem pojawiają się nagle choroby nieznane co jedną to gorsza od tej pierwszej ,leku niema !!!ale szczepionki się pojawiają i robią na człowieku doświadczenia i już będą brać się za nasze dzieci to barbarzyństwo to ludobójstwo w białych rękawiczkach, to im mózgi z żarła chciwość i chęć władzy ale ktoś kiedyś ich rozliczy
bEUQgMmr
Metro66
9 miesięcy temu
Patrzcie na zdjęcie .Tak wyglądałyby szpitale gdyby rządził dzisiaj Budka Szczerba Joński Arłukowicz .250 tys trupów do teh pory jak byk !
coco
9 miesięcy temu
szczepionka fajzera na covid pomoże ona daje niesmiertelność
awa
9 miesięcy temu
Zerknijcie sobie na podobne artykuły z 2015 roku. Wystarczy wpisać podobny nagłowek artykułu. Ja sie pytam: kto i dlaczego pisze takie artykuły, aby w ludziach potegowac strach? Kto za to płaci?
h202
9 miesięcy temu
pewnie testują jakiś nowy lek/szczepionke ....podawany w wodzie i jedzeniu ,dla nie poznaki
To i Owo
9 miesięcy temu
Rząd robi badania kliniczne na COVID-19 na ludziach, sprawa rychła się.
Leo
9 miesięcy temu
Wszystko przywiezli tu opaleni
Nowinka
9 miesięcy temu
Niech podziękują chinczykom
Ebola
9 miesięcy temu
Koncerny próbują tam swoich wynalazków :) dzięki biednym regionom do nas trafia gotowy produkt ale nieraz nie zawsze dobrym przykładem sa szybkie nowe szczepionki :) nawet do europy bubel trafia
Morfeusz
9 miesięcy temu
To fajnie Nas i tak za dużo jest Śmierć jest super👍👍👍
Jagoda
9 miesięcy temu
Covid z dodatkiem HIV. Podziękujcie Chińczykom.
bEUQgMmj
Mslov
9 miesięcy temu
Serio wszystko zamknięte? A po co zostawiać otwarte salony GSM? Czy to pierwsza potrzeba? Jak wszystko to wszystko...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić