Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
NB
|

Nie żyje Maciek Wrzosek. "Jesteśmy wstrząśnięci"

145
Podziel się:

W mieście Aalen w Niemczech zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach młody Polak. Bliscy Maćka, który był znany w środowisku hip-hopowym, są wstrząśnięci jego śmiercią. Utworzyli w sieci zbiórkę na sprowadzenie zwłok do Polski.

Nie żyje Maciek Wrzosek. "Jesteśmy wstrząśnięci"
Maciek Wrzosek zmarł w Niemczech w niewyjaśnionych okolicznościach (Facebook)

Maciek Wrzosek zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach 21 listopada w mieście Aalen w Niemczech. Bliscy Polaka są wstrząśnięci jego śmiercią.

Tajemnicza śmierć Polaka. Rodzina utworzyła zbiórkę

Rodzina nie jest w stanie pokryć kosztów związanych ze sprowadzeniem jego ciała do Polski, dlatego poprosiła o pomoc finansową. W tym celu utworzono w sieci zbiórkę.

W niewyjaśnionych okolicznościach w dniu 21.11.2021r w Aallen zmarł Maciek Wrzosek, nasz ukochany Brat i Wujek. Wspaniały młody człowiek, którego Mama i Tata też młodo odeszli. A których śmierć strasznie przeżył. A teraz Sam NAGLE zmarł. Jesteśmy wstrząśnięci tą informacją - czytamy w opisie.

Celem zbiórki jest zebranie 20 tys. zł. Zaangażowało się w nią aż 400 osób, które wpłaciły łącznie ponad 13 tys. zł. - Kochani Przyjaciele! Jesteśmy niezmiernie wzruszeni, ile Was mamy. Dziękujemy. Po ustaleniach z niemieckimi urzędnikami okazuje się, że powrót Maćka do DOMU będzie przekraczał górną granicę zbiórki. Dlatego została ona podniesiona. Na chwilę obecną nadal czekamy na wyniki autopsji - podkreślono w aktualizacji zrobionej 25 listopada.

Łączę się w żałobie i współdzielę smutek. Maciek był utalentowanym człowiekiem, poetą, artystą. Zawsze pomagał dobrym słowem i wspierał twórczość. Bardzo za nim tęsknię. Życzę Państwu ukojenia serca i spokoju ducha - napisał jeden z komentujących.

Maciek był związany ze środowiskiem hip-hopowym. Rapował i freestylował. W mediach społecznościowych pojawiły się wpisy od jego znajomych, którzy podkreślają, jak duży miał talent.

Nie byliśmy żadnymi przyjaciółmi, znaliśmy się przelotnie. Ja byłem Twoim fanem. Sprawdzałem każdy numer. Co jakiś czas przypominałem sobie o Twoim istnieniu i przeszukiwałem YT w poszukiwaniu jakichś Twoich traków. Wiele godzin jeszcze spędzę z tym, co po sobie zostawiłeś. Do usłyszenia, Maciek.
Trzymaj się tam Maciuś. Jeszcze kiedyś tam na górze razem pośpiewamy.
Byłeś mi młodszym bratem, wrogiem, przyjacielem, konkurencją, wyzwaniem, ostatnią deską ratunku, wiarą jak w nikogo (...). Byłeś najlepszy w tym, czemu się oddałeś i nikt w tym mieście nie śmie tego kwestionować. Nie rozumiem tylko, czemu odszedłeś w takim momencie, jak już wszystko było dobrze i wychodziło na prostą. Wierzę, że ma to coś na celu - czytamy we wpisach.

Zobacz także: Skala biedy. "W Polakach rośnie obojętność"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(145)
miejscowy
7 miesięcy temu
Dobrowolnie zgodził się na podanie mu szprycy z tlenkiem grafenu i białkiem spike Chciał być poprawny, europejski, odróżnić się od kołtunerii z PIS.
gdyn
7 miesięcy temu
Jeśli płacił podatki w RP, to RP powinna Go sprowadzić, jeśli w Niemczech, to Niemcy.
Stefania
7 miesięcy temu
To ta nowa choroba "zmarł nagle z niewiadomych przyczyn"...
Harnaś
7 miesięcy temu
Nie znam człowieka. Kto to w ogóle jest, czy był?
zcx
7 miesięcy temu
transport zwłok do pl to około 8k pln
Maciej
7 miesięcy temu
Niech pfizer pokryje
ass
7 miesięcy temu
bliskie obcowanie z inzynierami konczy sie fatalnie partnerow seksualnych nalezy dobierac starannie
Nicki1234
7 miesięcy temu
Znowu "Nagły-zgon-19"???
okoń
7 miesięcy temu
ostatnia prosta? był czy nie był?
Aga
7 miesięcy temu
Sprowadzenie zwłok z krajów europejskich waha się od 4,5 tysiąca (Niemcy) do kwot przekraczających 10 tysięcy złotych (Irlandia i Hiszpania). W tych kwotach zawarto już zakup trumny z wkładem metalowym, zabezpieczenie i przygotowanie zwłok do transportu a także odprawę konsularną i przewóz ciała karawanem. Kwota ta jest niższa przy sprowadzeniu urny.
To był Polak
7 miesięcy temu
same spekulacje tutaj, nad nieżyjącym debaty się odbywają . Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie
Basia
7 miesięcy temu
Szkoda chłopaka, ale czy zawsze teraz bedzie się ściągać zwloki z zagranicy za zrzutki? No proszę, niech skremują i koszt będzie minimalny a nie ponad 20 tys
nagle
7 miesięcy temu
a funduszu na skutki uboczne dalej nie ma, i teraz taki dramat
Natalia
7 miesięcy temu
No to zostawcie go w NRD.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić