Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Tajemnicza śmierć żony Polaka w Wielkiej Brytanii. Przeszukano dom

49

W lipcu ubiegłego roku w Worcester utonęła Tatiana Rz., pochodząca z Mołdawii żona obywatela Polski. Jej śmierć uznano za samobójstwo, ale w sprawie jest dużo niejasności, a śledztwo trwa. Krewni kobiety proszą o pomoc.

Tajemnicza śmierć żony Polaka w Wielkiej Brytanii. Przeszukano dom

Rodzina Tatiany Rz. prosi o pomoc w rozwiązaniu sprawy śmierci kobiety. Na Facebook na grupie "Worcestershire Crime Updates" pojawił się apel, aby poinformować o każdym szczególe, który może przybliżyć policję do schwytania domniemanego zabójcy.

Współpracujemy z koronerem i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić rodzinie Tatiany odpowiedzi, których potrzebują i na które zasługują - powiedział detektyw Justin Taylor.

Tatiana Rz. zmarła w lipcu ubiegłego roku. Utopiła się w wannie we własnym domu. Jej śmierć uznano za samobójstwo. Sprawa jest jednak zagadkowa, a rodzina Tatiany ma wiele pytań, na które nie ma jeszcze odpowiedzi.

Nie możemy sobie wyobrazić, przez co przechodzi rodzina Tatiany, zwłaszcza że to już przecież blisko rok od jej śmierci - stwierdził detektyw.
Zobacz także: Tajemnicza śmierć studentów na Uralu

W miniony czwartek policja rozpoczęła przeszukanie domu, w którym mieszkała ofiara wraz z mężem i córką. W związku z dochodzeniem zatrzymano 42-letnią osobę. Jak twierdzi serwis Worcester News, mógł to być mąż Tatiany. Policja nie potwierdziła tych doniesień. 42-latka wypuszczono już na wolność.

Kolejne czynności w sprawie miały się odbyć 10 sierpnia, jednak z niewiadomych przyczyn przesunięto je na przyszłe dni.

Nie znałem jej osobiście, ale Tatiana była bardzo lubiana w polskiej społeczności. Kochała swoją córkę i opiekowała się ludźmi w domu starców - powiedział Polak mieszkający w Wielkiej Brytanii, którego cytuje serwis Worcester News.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić