Tajemnicze zaginięcie szwagierki aktora. Znaleziono ciało

42

62-letnia Laurel Aldridge zaginęła 14 lutego w swoim domu w Walberton w południowo-wschodniej Anglii. To szwagierka znanego brytyjskiego aktora Mackenzie'ego Crook, który prosił o pomoc w jej odnalezieniu. W sobotę policja znalazła ciało kobiety. To poszukiwana Laurel Aldridge.

Tajemnicze zaginięcie szwagierki aktora. Znaleziono ciało
(Facebook, Getty Images)

Mackenzie Crook to jeden z najbardziej znanych aktorów w Wielkiej Brytanii. Crook, który zasłynął z ról w "Biurze", "Piratach z Karaibów" i "Worzel Gummidge", publicznie apelował o odnalezienie Laurel Aldridge, która jest starszą siostrą jego żony.

Przypomnijmy, że do zaginięcia szwagierki znanego aktora doszło we wtorek 14 lutego w okolicach Wakberton w południowo-wschodniej Anglii. Kobieta przechodziła chemioterapię i jej zniknięcie mogło być spowodowane problemami psychicznymi. Rodzina aktora prosiła okolicznych mieszkańców, aby sprawdzili swoje budynki mieszkalne i najbliższą okolicę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Hotele dla bezdomnych. Szlachetna akcja w Berlinie
Laurel mieszka w okolicy Walberton, gdzie wiele osób szuka chodzi do lasów wzdłuż dróg. Naprawdę chciałbym zaapelować do ludzi, aby wyszli z domów zajrzeli w miejsca, w których może się znajdować, gdzie mogła odpocząć - przyznał Crook.

Policja znalazła ciało. Syn potwierdził śmierć Laurel

W sobotę policja znalazła ciało kobiety w pobliżu miejsca jej zamieszkania. Jak czytamy w komunikacie policji: "rodzina zaginionej Laurel Aldridge została poinformowana i staramy się potwierdzić tożsamość kobiety". Po kilku godzinach okazało się, że ciało należy do zaginionej Laurel.

Po długich i wyczerpujących poszukiwaniach znaleźliśmy dziś Laurel. Będziemy za nią tęsknić każdego dnia, ale jesteśmy bardzo dumni ze wszystkiego, co osiągnęła w ciągu 62 lat na tej ziemi. Laurel była cudowną, kreatywną, niezwykle inteligentną osobą, która nauczyła nas wszystkiego, czym jest empatia, niezawodność i miłość - napisał w mediach społecznościowych jej syn Matthew.

Jak dodał syn, cała rodzina prost teraz o prywatność, aby mogli być razem i spokojnie przeżyć utratę Laurel.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić