Tak Kaczyński spędzi Wielkanoc. Kuzyn wyjawił, czego prezes nie robi przy stole

Święta Wielkanocne to czas rodzinnych spotkań przy stole. Dla prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego od 12 lat Wielkanoc nie jest w pełni radosnym okresem. Jak wicepremier zamierza spędzić tegoroczne święta?

Tak Kaczyński spędzi Wielkanoc. Kuzyn wyjawił, czego prezes nie robi przy stole
Jarosław Kaczyński (PAP, Andrzej Lange)

Wielkanoc jest najważniejszym świętem dla wszystkich praktykujących chrześcijan. To czas, kiedy spotykamy się z najbliższymi, by wspólnie celebrować wyjątkowy moment. Zdecydowana większość Polaków spędza święta w gronie rodziny bądź przyjaciół.

Jarosław Kaczyński przed katastrofą smoleńską zawsze spędzał Wielkanoc z ukochanym bratem i jego rodziną. Niestety, od 12 lat jest to trudny czas ciężkich wspomnień dla prezesa PiS. Rocznica śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego żony Marii przypada bowiem zazwyczaj w okolicach Świąt Wielkanocnych.

Na szczęście prezes zawsze może liczyć na towarzystwo swojego brata ciotecznego Jana Marii Tomaszewskiego. - Ja też byłem bardzo związany z Leszkiem i Marią. I wszystko się urwało. Świat się jakoś toczy, ale to już nie to samo - przyznał bliski Jarosława Kaczyńskiego w rozmowie z "Super Expressem".

Jan Maria Tomaszewski tegoroczną Wielkanoc zamierza spędzić z prezesem PiS. W wywiadzie dla "SE" zdradził, że przy świątecznym stole nie rozmawia się o katastrofie smoleńskiej.

Jarek Kaczyński jest dla mnie jak rodzony brat. Święta pewnie spędzimy u mnie. Pewnie do mnie przyjedzie na śniadanie wielkanocne. Będzie jajeczko, takie tradycyjne śniadanie wielkanocne – wyjawił Tomaszewski w rozmowie z "Super Expressem".

Prezes PiS może liczyć także na towarzystwo swojej bratanicy Marty Kaczyńskiej, która zapewne odwiedzi go w najbliższe święta.

Zobacz także: Prezydent w Ukrainie, a co robi pierwsza dama?
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić