Tak Putin kupuje głosy zwykłych ludzi. Rosjanka wszystko pokazała

Wybory prezydenckie w Rosji zbliżają się wielkimi krokami. Jedynym faworytem jest Władimir Putin, którego kampania wyborcza polega na tym, że... oferuje ludziom darmowe jedzenie, w zamian za głosowanie na niego. Taka kiełbasa wyborcza to już w kraju pewien standard.

Tak Putin kupuje głosy zwykłych ludzi. Rosjanka wszystko pokazała
Tak Putin kupuje głosy zwykłych ludzi. Rosjanka wszystko ujawniła (X)

Władimir Putin prezydentem Rosji jest od 2012 roku. Wcześniej sprawował tę funkcję w latach 1999-2008, kiedy zastąpił Borysa Jelcyna. W ciągu liczącej zaledwie 32 lata historii Federacji Rosyjskiej, Putin jest prezydentem łącznie przez około 19 lat.

Rosyjscy propagandyści nie mają wątpliwości, że obecny prezydent Rosji wygra w nadchodzących wyborach. Kilka tygodni temu do programu prowadzonego przez Władimira Sołowjowa i Margaritę Simonjan zaproszono m.in. Andrieja Gurulowa, który jest bliskim przyjacielem Władimira Putina.

Wiem z dużą pewnością, że Putin wygra te wybory z oszałamiającą przewagą. W sposób, w jaki nigdy nie uda się tego zrobić tym szumowinom - Macronowi, Bidenowi czy Scholzowi. Taki na chwilę obecną jest stan umysłu naszego społeczeństwa - dodaje Rosjanin - powiedział Gurulow.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czy pobór kobiet do wojska to dobry pomysł? Odpowiadają Polacy

Putin kupuje głosy zwykłych ludzi. Co otrzymują w zamian?

Wielu ekspertów wysuwało tezy, że wybory w Rosji mogą być sfałszowane. Anton Heraszczenko, doradca ukraińskiego ministerstwa spraw wewnętrznych, udostępnił w mediach społecznościowych nagranie, na którym Rosjanka tłumaczy, że została przekonana do głosowania na Władimira Putina.

Drodzy rodacy, jestem Irina Nikolaewna z Nowego Oskola z obwodu biełgorodzkiego. Dzisiaj otrzymałam prezent od naszej administracji za zgodę na głosowanie na Władimira Putina w wyborach prezydenckich - rozpoczęła kobieta.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Rosjanka ujawniła, że dostała jedzenie za to, że zgodziła się głosować na Władimira Putina. Namawia innych, aby zrobili to samo.

Dlatego proszę wszystkich, którzy lubią prezenty do Władimira Putina, aby zagłosować na niego i udać się do administracji przy ul. 1 maja i odebrać torbę z produktami. Nie musisz nic więcej robić. Powiedz, że głosujesz na naszego prezydenta i kochasz Rosję - dodaje kobieta.

Centralna Komisja Wyborcza Federacji Rosyjskiej przyjęła uchwałę, zgodnie z którą głosowanie w rosyjskich wyborach prezydenckich w marcu 2024 r. potrwa trzy dni – 15, 16 oraz 17 marca.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić