To koniec PiS?! Krzysztof Jackowski miał wizję po powrocie Donalda Tuska

205

Krzysztof Jackowski regularnie przedstawia swoje wizje. Tym razem mówił o powrocie Donalda Tuska do polskiej polityki. Czy jego zdaniem pozycja PiS jest zagrożona?

To koniec PiS?! Krzysztof Jackowski miał wizję po powrocie Donalda Tuska
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski cieszy się ogromną popularnością. Jest bez wątpienia jednym z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Regularnie dostarcza swoim fanom nowych wizji.

Ostatnio zapytano go o powrót Donalda Tuska do polskiej polityki. Jak zareagował Jackowski?

Pytaliście o powrót pana Tuska. Jest ten powrót. Wydawać by się mogło, że wchodzi przebojowo. Natomiast w tym może być pewien znak. W powrocie Tuska do Platformy Obywatelskiej. Pamiętacie, jak mówiłem, że kojarzy mi się to, że PiS może nie doczekać następnych wyborów. Może zrzucić z siebie, jak to określiłem, władzę - powiedział Krzysztof Jackowski na swoim kanale na YouTube.

Przedwczesne wybory zakończą panowanie PiS-u?

Jackowski bardzo dogłębnie przeanalizował kwestię powrotu Tuska. - Powiem państwu tak: z PiSu odchodzą pewne jednostki, PiS zaczyna mieć problem z większością sejmową i nagle pojawia się Tusk. Może się pojawiać Tusk dlatego, że partie opozycyjne zauważyły, że w koalicji rządzącej dochodzi do rozłamu i może dojść do przedwczesnych wyborów - dodał.

Platforma ma słabe notowania. Uważam, że Tusk dochodzi do Platformy w momencie awaryjnym, gdzie PO może przypuszczać, że może dojść do przedwczesnych wyborów, w których Hołownia mógłby sporo zabrać głosów Platformie. I PO twarzą Tuska chce dać hamulec temu. Może bardzo poważnie pokrzyżować plany Hołowni. Nie jest wykluczone, że najbliższe miesiące będą właśnie takie, jak przedstawiałem w swojej wizji, że PiS zrzuci z siebie władzę - zaznaczył Jackowski.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić