aktualizacja 

To nie żart. Tak Andrzej Duda skomentował zdjęcie dziennikarza TVN

365

Prezydent Andrzej Duda jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego wpisy często wcale nie dotyczą polityki. Tym razem prezydent skomentował zdjęcie znanego dziennikarza TVN, który pokazał się w charakterystycznym góralskim kapeluszu.

To nie żart. Tak Andrzej Duda skomentował zdjęcie dziennikarza TVN
Prezydent Andrzej Duda skomentował zdjęcie Andrzeja Wrony. (AKPA, Twitter)

Kilka dni temu korespondent TVN, Marcin Wrona opublikował na Twitterze selfie w tradycyjnym góralskim kapeluszu. "Żeby tradycji zadość się stało. Z cyklu proszę się nie śmiać… za bardzo" - napisał pod fotografią.

Po niemal tygodniu zdjęcie dziennikarza TVN skomentował prezydent Andrzej Duda. Polityk zwrócił uwagę na znaczenie umieszczenia pióra w kapeluszu.

Pióro orle na kapeluszu góralskim zazwyczaj znaczy kawalera do wzięcia… - napisał Andrzej Duda, załączając dodatkowo kilka roześmianych emotikonów.

Reakcja prezydenta na zdjęcie Marcina Wrony wywołało wiele komentarzy internautów. Wielu z nich krytykowało głowę państwa.

"Pan prezydent. Boże", "Nie ma Pan nic innego do roboty? Ja wiem, że inflacja, brak węgla, braki cukru to dla Pana nic. Ale zamiast pisać, takie głupoty, to wziąłby Pan się za coś pożytecznego", "Jest Pan niepodrabialny!" - czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kim jest Marcin Wrona?

Marcin Wrona karierę dziennikarską rozpoczął w 1989 r. w Radiu Kraków. W 1990 r. rozpoczął pracę w radiu RMF FM. Był DJ-em dziennikarzem i reporterem informacyjnym, współtwórcą i prowadzącym audycję "JW23"

Od 1997 r. jest związany z telewizją TVN. W latach 1997–1998 był reporterem Faktów. Prowadził także talk-show "Pod napięciem". Od 2006 jest korespondentem Faktów w Stanach Zjednoczonych i relacjonuje najważniejsze wydarzenia w USA.

Dziennikarz TVN jest też autorem książki "Wrony w Ameryce" opisującej jego wrażenia z pobytu w Stanach Zjednoczonych i "Wroną po Stanach", w której razem ze swoimi dziećmi opisał 8 stanów z perspektywy turysty.

Zobacz także: Andrzej Duda z wizytą w Ukrainie. Poseł opozycji o działaniach prezydenta
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić