Tragedia na pogrzebie. Zasłabła na cmentarzu i zmarła

14

Do tragicznego zdarzenia doszło w Radoszycach. Podczas pogrzebu starsza kobieta straciła przytomność. Niestety nie udało jej się uratować - przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Tragedia na pogrzebie. Zasłabła na cmentarzu i zmarła
Na pogrzebie starsza kobieta nagle zasłabła i zmarła. (Facebook)

Do tragicznego zdarzenia doszło w Radoszycach (woj. świętokrzyskie). 27 lutego odbywał pogrzeb jednego ze strażaków OSP Radoszyce Władysława Zielińskiego. Tuż po mszy, gdy żałobnicy byli już na cmentarzu jedna z kobiet z zasłabła.

Starsza kobieta leżała obok samochodu na parkingu. Na ratunek ruszył jej syn, a chwilę później dołączyli do niego strażacy.

Tragedia na pogrzebie


Do przyjazdu zespołu cały czas trwała walka o przywrócenie czynności życiowych kobiety następnie po przyjeździe została przekazana ratownikom medycznym - informują strażacy z Radoszyc.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Na miejsce wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety nie udało się ocalić życia starszej kobiety.

Pomimo prawie godzinnej resuscytacji, przybyły na miejsce lekarz z załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdził zgon kobiety – napisali strażacy z Radoszyc.
Zobacz także: Koronawirusowy grabarz. Ta belgijska firma nie ma obecnie innych zleceń
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić