Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|

Tragedia na pogrzebie. Zasłabła na cmentarzu i zmarła

9
Podziel się

Do tragicznego zdarzenia doszło w Radoszycach. Podczas pogrzebu starsza kobieta straciła przytomność. Niestety nie udało jej się uratować - przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Tragedia na pogrzebie. Zasłabła na cmentarzu i zmarła
Na pogrzebie starsza kobieta nagle zasłabła i zmarła. (Facebook)
bEUNPtDV

Do tragicznego zdarzenia doszło w Radoszycach (woj. świętokrzyskie). 27 lutego odbywał pogrzeb jednego ze strażaków OSP Radoszyce Władysława Zielińskiego. Tuż po mszy, gdy żałobnicy byli już na cmentarzu jedna z kobiet z zasłabła.

Starsza kobieta leżała obok samochodu na parkingu. Na ratunek ruszył jej syn, a chwilę później dołączyli do niego strażacy.

bEUNPtDX

Tragedia na pogrzebie


Do przyjazdu zespołu cały czas trwała walka o przywrócenie czynności życiowych kobiety następnie po przyjeździe została przekazana ratownikom medycznym - informują strażacy z Radoszyc.

Na miejsce wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety nie udało się ocalić życia starszej kobiety.

bEUNPtEd
Pomimo prawie godzinnej resuscytacji, przybyły na miejsce lekarz z załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdził zgon kobiety – napisali strażacy z Radoszyc.
Zobacz także: Koronawirusowy grabarz. Ta belgijska firma nie ma obecnie innych zleceń
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUNPtEy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
xxxx
1 tyg. temu
to w lutym było a teraz o tym piszecie?
qwe22
4 miesiące temu
to nawet na konselacje sie nie zalapala?
krokiet
9 miesięcy temu
Kondolencje dla syna tej pani straszna tragedia pogrzeb i jeszcze następny pogrzeb mamy,człowiek nie wie w jakiej godzinie i kiedy odejdzie z tego świata
bEUNPtEz
maprof
9 miesięcy temu
Od nagłej a niespodziewanej śmierci zachowaj nas, Panie. Śmierć jest częścią życia i też trzeba się przygotować. Dobrze jest, jak można się przygotować, w każdym razie.
Polskie bezse...
9 miesięcy temu
Starzy ludzie chodzenie na pogrzeby innych uważają za rozrywkę. Nie jest to dobry czas na tego rodzaju spacerki. Rodzina, reprezentowana przez jedną osobę /syna/ to wystarczająca oznaka szacunku dla zmarłego. Starzy niech siedzą w domach i nie rozsiewają zarazy, bo najczęściej sami są jej ofiarami.
Ciocia Misia
9 miesięcy temu
Przynajmniej miala blisko na cmentarz.
mogli
9 miesięcy temu
Jak zmarła na cmentarzu mogli ją od razu natychmiastowo pochować.
kapela-N
9 miesięcy temu
A co ze strażakiem? Odstapił jej swoje miejsce?
stary
9 miesięcy temu
Dobra śmierć , znienacka i spokój
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić