Tragedia w polu pod Ostródą. Nie żyje rolnik przygnieciony przez ciągnik

29

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło podczas prac na polu w miejscowości Bieniasze pod Ostródą. W wyniku przewrócenia się ciągnika, życie stracił 64-letni mężczyzna.

Tragedia w polu pod Ostródą. Nie żyje rolnik przygnieciony przez ciągnik
Mężczyzna przygnieciony przez ciągnik nie przeżył (KPP SP w Ostródzie)

Dramatyczne sceny rozegrały się we wtorek, 30 kwietnia w miejscowości Bieniasze nieopodal Ostródy (woj. warmińsko-mazurskie). Ciągnik rolniczy przygniótł mężczyznę, który pracował na polu uprawnym. Do nieszczęśliwego wypadku doszło po godzinie 13.00.

Na miejscu zjawiły się cztery zastępy z Komendy Powiatowej PSP w Ostródzie (w tym dwa specjalistyczne pojazdy ratownictwa drogowego), strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Miłakowie oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak opisuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie, "do podniesienia ciągnika użyto sprzętu rolniczego, który był obecny na miejscu zdarzenia. Następnie w celu stabilizacji użyto podpór pneumatycznych".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ponure odkrycie w Wielkopolsce. Z ziemi wykopano szczątki żołnierza

Mężczyzna nie przeżył

Niestety, mimo podjętych wysiłków życia mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon 64-latka.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Podobne wypadki nie należą do rzadkości. Pod koniec marca życie stracił przygnieciony przez ciągnik 42-latek. Do tragicznego zdarzenia doszło podczas prac polowych w rejonie miejscowości Nieckowo nieopodal Słupska. Mężczyzna miał najechać na skarpę, co doprowadziło do przewrócenia się pojazdu.

Na początku kwietnia ciągnik rolniczy przygniótł mężczyznę, który wykonywał prace polowe w Kiełczynie (Wielkopolskie). Mimo reanimacji rolnik nie przeżył.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić