Trudny test na spostrzegawczość. Tylko 1 na 100 osób się udaje

261

Oto trudny test na spostrzegawczość! Żeby znaleźć na obrazku kota trzeba się naprawdę mocno wysilić. Tylko nieliczni zobaczą zwierzę bez najmniejszych wskazówek. Uwaga! Ta zagadka wymaga nie tylko świetnej spostrzegawczości, ale też nieszablonowego myślenia. Dostrzeżesz kota na obrazku? Czas start!

Trudny test na spostrzegawczość. Tylko 1 na 100 osób się udaje
Test na spostrzegawczość. Tylko 1 na 100 osób dostrzeże kota (reddit.com)

Wiele osób uważnie spogląda na powyższą ilustrację. Niestety, mało kiedy ktoś dostrzega na niej kota. Żeby zdać ten test na spostrzegawczość, trzeba się naprawdę wysilić, bo znalezienie ukrytego czworonoga wymaga nie tylko bystrego oka.

Żeby znaleźć na obrazku kota, trzeba mieć też sporą wyobraźnię i dociekliwość. Te cechy są bardzo pożądane w przypadku tej zagadki. Tym razem odpowiedź nie jest oczywista. Tylko nieliczni poradzą sobie z rozwiązaniem zagadki.

To wyzwanie przerasta wiele osób. Z szacunków wynika, że radzi sobie z nim tylko jeden internauta na 100! Sprawdź czy ci się uda. Czas start!

Znalazłeś kota? Wow, wielkie brawa!

Ilustracja została opublikowana na stronie Reddit.com i wywołała niemałą konsternację. Niektórzy internauci byli bardzo zdziwieni, że jej twórca tak umiejętnie ukrył kota. Wielu bez żadnej podpowiedzi nie było w stanie rozwiązać łamigłówki.

Nie udało się znaleźć zwierzęcia? Tłumaczymy zatem, gdzie został schowany ten czworonóg. Być może z małą podpowiedzią uda ci się odszukać zaginionego delikwenta. Na początku trzeba podkreślić, że na ilustracji widoczne są tylko kontury kota. Daj sobie szansę i spójrz na obraz jeszcze raz, zanim poznasz poprawną odpowiedź.

Wciąż masz problem ze znalezieniem kota? Spójrz na to, co widać w czerwonym kółku. Kontur trzeba obrócić o 90 stopni. Wówczas będziemy już na finiszu rozwiązywania tego testu na spostrzegawczość. Poprawna odpowiedź znajduje się na obrazku poniżej.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić