Upadek Bidena. Nagranie obiegło świat

887

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden miał drobny wypadek. Gdy w piątek wchodził po schodach do samolotu Air Force One, kilka razy się potknął, aż w końcu przewrócił. Zaraz się jednak podniósł i zasalutował jeszcze zebranym dziennikarzom.

Upadek Bidena. Nagranie obiegło świat
Joe Biden potknął się na schodach prowadzących do samolotu Air Force One (Twitter.com)

Prezydent Stanów Zjednoczonych wsiadł do Air Force One, aby polecieć na spotkanie z przedstawicielami azjatyckiej społeczności w Atlancie w stanie Georgia. W tym tygodniu zamordowano tam osiem osób, w większości azjatyckiego pochodzenia.

W trakcie wchodzenia do samolotu Biden się potknął. Po chwili ponownie stracił równowagę, aż w końcu upadł na schody. Zdołał wstać bez niczyjej pomocy, otrzepał spodnie i zasalutował w kierunku zebranych na lotnisku dziennikarzy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

W mediach szybko zaczęto spekulować o stanie zdrowia prezydenta USA. "The Sun" przypomina o niedawnej kontuzji stropy Bidena, która - jak sugeruje tabloid - mogła się odnowić. Pod koniec listopada ubiegłego roku rzecznik prezydenta USA poinformował, że do urazu doszło w trakcie zabawy z psem – Majorem.

Ponieważ Joe Biden ma już 78 lat, sprawę potraktowano bardzo poważnie. Prezydent skonsultował się z ortopedą oraz musiał nosić specjalne obuwie, które chroniło stopę przed kolejnymi wstrząsami.

Zobacz także: Zobacz też: USA. Joe Biden prezydentem. Witold Waszczykowski: może się zmienić klimat spotkań
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić