o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

USA. 77-latka zaatakowała burgerem. Poszło o pomidora

5
Podziel się

Dantejskie sceny miały miejsce w jednej z restauracji sieci Burger King w Wildwood na Florydzie. Judith Ann Black zamówiła kanapkę Whopper, jednak po jej otrzymaniu uznała, że pomidor jest zbyt gruby. 77-latka wpadła w furię. Skończyło się na ataku i wyzwiskach.

USA. 77-latka zaatakowała burgerem. Poszło o pomidora
Seniorka rzuciła w pracownika restauracji swoim Whopperem. Była niezadowolona z grubości kanapki (Getty Images, Bloomberg/Contributor)
bErITGlh

Kiedy Judith Ann Black stwierdziła, że pomidor w jej kanapce jest zbyt gruby, podeszła do lady i zaczęła krzyczeć na pracownicę. Po chwili 77-latka uznała, że kelnerka nie stara się rozwiązać jej problemu i cisnęła w nią swoim Whopperem. Później, jak gdyby nigdy nic, chciała wyjść z lokalu.

Kiedy ofiara odwróciła się, pani Black rzuciła w nią Whopperem, trafiając w plecy, tuż pod szyją (...). Następnie pani Black ruszyła do swojego pojazdu, a za nią wyszedł jej mąż – przekazał rzecznik lokalnej policji (New York Post).
bErITGlj

Klientka zaatakowała i zwyzywała pracownicę, bo dostała za grubą kanapkę

Jeszcze przed wyjściem z lokalu Judith Ann Black obrzuciła pracownicę wulgarnymi i rasistowskimi określeniami. Kelnerka usłyszała również, że 77-latka obrażała ją w rozmowie ze swoim mężem.

bErITGlp

Relację kelnerki potwierdziło kilku klientów oraz menadżer Burger Kinga. Na jej korzyść przemawiało także nagranie z restauracyjnego monitoringu. Samą Judith Ann Black zidentyfikowano na podstawie tablic rejestracyjnych auta, które należy do męża 77-latki.

Judith Ann Black została oskarżona o przestępstwo trzeciego stopnia. 77-latka trafiła do aresztu, jednak opuściła go po uiszczeniu kaucji w wysokości dwóch i pół tysiąca dolarów (prawie dziewięć i pół tysiąca złotych).

Zobacz także: Zobacz też: "Pojedynek gigantów". Wielki test frytek z sieci fast-food
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErITGlK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
MAGDALENA
3 miesiące temu
EMERYTKA TO KOLEŻANKA GESLER?
HaeM
3 miesiące temu
Do klasycznej termojądrowej triady Jankesi dołączą nowoczesne siły burgerowe!
przecież
3 miesiące temu
oglądała "kuchenne rewolucje" :)
bErITGlL
czarna masa
3 miesiące temu
od Gessler się nauczyła
Tom
3 miesiące temu
BRAWO DLA TEJ PANI! KLIENT NASZ PAN!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić