Patologiczna macocha z USA. Nie było dla niej litości w sądzie

28

Sąd w Illinois wydał wyrok w sprawie Lesli Jett. Kolejne 75 lat spędzi ona w więzieniu – jest mało prawdopodobne, aby obecnie 35-letniej Jett udało się umrzeć na wolności. To kara za bestialskie morderstwo 4-letniego chłopca. Był dzieckiem partnera skazanej.

Patologiczna macocha z USA. Nie było dla niej litości w sądzie
Sąd orzekł, że Lesli Jett zasługuje na karę 75 lat pozbawienia wolności (Tazewell County Jail)

Jak podaje Fox News, Lesli Jett została uznana za winną dwóch zarzutów morderstwa pierwszego stopnia dziecka poniżej 12. roku życia. Tate Thurman, który zginął z ręki 35-latki, w chwili śmierci miał zaledwie 4 lata.

Morderstwo dziecka. Lesli Jett dopuściła się okrutnej zbrodni na 4-latku

Lesli Jett dopuściła się brutalnego pobicia 4-latka w lipcu ubiegłego roku. 35-latka znęcała się nad chłopcem w tajemnicy, kiedy jego ojciec i zarazem partner Jett, Jeremy Thurman, był w pracy.

W dniu pobicia 4-latka jego macocha zadzwoniła pod numer ratunkowy. Zrobiła to około godziny po tym, gdy starszy brat chłopca wyszedł do szkoły. Mimo wysiłków lekarzy małego pacjenta nie udało się uratować i zmarł dwa dni później. Jak policzyli lekarze, Tate Thurman miał na ciele aż 260 siniaków, stłuczeń i otarć.

Dowody w sprawie wstrząsnęły osobami obecnymi na trwającej pięć godzin rozprawie. Sędzia był zszokowany i zbulwersowany zbrodnią do tego stopnia, że nazwał Lesli Jett "patologicznym pseudorodzicem".

Jeremy Thurman nie kryje zadowolenia z powodu wyroku, jaki wydano na sprawczynię śmierci jego syna. Jednocześnie mężczyzna ubolewa, że chociaż sprawiedliwości stało się zadość, nic nie zwróci mu już dziecka.

Cieszę się, że sprawiedliwości stało się zadość. Chociaż to nie zwróci mi syna, wiem, że patrzy na mnie z nieba. Jest przy mnie każdego dnia, czuję to – podsumował wyrok Jeremy Thurman (Fox News).
Zobacz także: Zobacz też: 4-latek tonął nad zalewem Nakło-Chechło na Śląsku. Pijany ojciec siedział w barze
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić