Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Uwielbiana funkcja na Facebooku może powrócić

2

Funkcja Rooms, czyli pokoje, została porzucona przez internetowego giganta, jednak już niedługo może wrócić w nowej odsłonie.

Facebook
Facebook (flickr.com)

Fani nie mogą się doczekać. "Pokoje" wprowadzono na krótko w 2014 roku, jednak wielu pamięta je do dziś. Podobno funkcja miałaby powrócić, jednak w nieco innej formie, bo dostępna byłaby tylko z poziomu aplikacji Messenger. To właśnie w jej kodzie informatycy znaleźli informacje o możliwym powrocie do usługi Rooms.

To powrót do internetu, jaki znamy z przeszłości. Rooms to bowiem nic innego, jak otwarte grupy dyskusyjne, do których nie potrzeba żadnych zaproszeń. Nie wolno ich jednak mylić z obecnymi teraz grupami na Facebooku, bo "Pokoje" miałyby służyć jedynie do rozmowy, bez udostępniania filmów, czy zdjęć - informuje endgadget.com.

Facebook nie zaprzecza i nie potwierdza. Chociaż linie kodu znalezione przez programistów jednoznacznie wskazują, że "pokoje" mogłyby być w pełni funkcjonalne już niedługo, władze internetowego giganta sprawę skomentowały dość lakonicznie. Stwierdzono jedynie, że wiele funkcji jest testowanych, co nie oznacza, że zostaną wprowadzone.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić