aktualizacja 

W tym chodzą rosyjscy żołnierze. "Preferują ukraińskie produkty"

Rosyjska armia od początku wojny wielokrotnie wystawiała się na pośmiewisko. Teraz wydało się, że okupanci chodzą w butach, które wyprodukowane zostały w Ukrainie.

W tym chodzą rosyjscy żołnierze. "Preferują ukraińskie produkty"
W tym chodzą rosyjscy żołnierze (Twitter)

Stan liczebny rosyjskiej armii jest duży, ale diabeł tkwi w szczegółach. Żołnierze nie są odpowiednio przeszkoleni, mają niskie morale, a czołgi pamiętają jeszcze czasy ZSSR. Teraz okazuje się, że ta "wielka armia" korzysta ze sprzętu z... podbijanego kraju.

Jak zauważył dziennikarz Illia Ponomarenko, który od 24 lutego codziennie relacjonuje wydarzenia na froncie, rosyjscy żołnierze chodzą w butach, które zostały wyprodukowane w Ukrainie.

Rosyjscy żołnierze zostali zauważeni w ukraińskich butach bojowych Talan. Najwyraźniej wolą produkty ukraińskie od własnych, wytwarzanych w ramach ogromnych budżetów wojskowych - napisał dziennikarz w mediach społecznościowych.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wiele wskazuje na to, że na wojnę w Ukrainie wysłani zostaną także żołnierze z Białorusi. Zdaniem sztabu generalnego Sił Zbrojnych Ukrainy, wojska Łukaszenki mogą zaatakować Wołyń.

Zobacz także: Ogromne straty wojsk rosyjskich. "Są praktycznie nie do odrobienia"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić