Wdowa po Adamowiczu do Kukiza: niech pan nie wyciera sobie gęby moim mężem

1605

Reakcje polityków i artystów na głosowanie Pawła Kukiza w Sejmie odbiły się głośnym echem w ogólnopolskich mediach. Wśród osób, które zwróciły się do byłego wokalisty, znalazł się Magdalena Adamowicz.

Wdowa po Adamowiczu do Kukiza: niech pan nie wyciera sobie gęby moim mężem
Wdowa po Pawle Adamowiczu skomentowała słowa Kukiza (PAP, Radek Pietruszka)

Paweł Kukiz zaszedł ostatnio za skórę wielu osobom. Poseł od pewnego czasu sympatyzuje z obozem PiS. Ostatnio zagłosował za nowelizacją ustawy o krajowej radzie radiofonii i telewizji. Na byłego lidera grupy Piersi spłynęła prawdziwa lawina krytyki. Wielu nie kryło swojego rozczarowania uległą postawą byłego wokalisty wobec obozu rządzącego. Głos zabrały nawet osoby, które niegdyś były jego znajomymi. Wśród nich był m.in. Janusz Panasewicz, Kuba Wojewódzki, czy Robert Janowski - wszyscy w ostrych słowach krytykowali Kukiza.

Pawłowi Kukizowi zdecydowanie nie spodobała się wymierzoną w niego krytyka. - Hejt mam większy niż Paweł Adamowicz – stwierdził w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Na słowa Kukiza zareagowała wdowa po zamordowanym prezydencie Gdańska. Magdalena Adamowicz postanowiła odnieść się do jego słów. Zaapelowała, aby poseł "nie wycierał sobie gęby jej mężem". Jednocześnie poprosiła, aby jego przeciwnicy go nie atakowali i nie nakręcali spirali nienawiści.

Panie Kukiz, niech Pan nie wyciera sobie gęby moim mężem, bo stoi Pan teraz tam, gdzie stali i stoją inspiratorzy Jego morderstwa - stwierdziła Adamowicz.
Ale mimo to, z całego serca PROSZĘ WSZYSTKICH: DOŚĆ! Siły zbierajmy na walkę o Polskę, nie traćmy ich na hejt - dodał.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Radosław Sikorski o wpisie szefa "Wiadomości": to jest po prostu głupie
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić