aktualizacja 

Nagranie z Trumpem obiegło sieć. Ameryka w szoku

965

Szerokim echem w mediach społecznościowych odbiło się wideo z Donaldem Trumpem. Były prezydent Stanów Zjednoczonych złożył niespodziewaną deklarację podczas przyjacielskiej gry w golfa.

Nagranie z Trumpem obiegło sieć. Ameryka w szoku
Wideo z Trumpem obiegło sieć (Instagram)

Donald Trump zniknął jakiś czas temu z amerykańskiej sceny politycznej. Były prezydent Stanów Zjednoczonych nadal przebywa w posiadłości na Florydzie, gdzie rozkoszuje się urokami prezydenckiej emerytury. Miliarder dość często gra tam w golfa, co obrazują nagrania wideo.

Amerykańskie media omawiają ostatnią rozgrywkę Trumpa. Nie same umiejętności byłego prezydenta wzbudziły spore jednak zainteresowanie, a jego słowa. Trump został nagrany przez jednego ze swoich towarzyszy. Autor nagrania przedstawił go jako 45. prezydenta USA. Wtedy 75-latek wymownie się na niego spojrzał i odpowiedział, że nie tylko 45., ale również i 47.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Odpowiedź Trumpa wyraźnie spodobała się jego kompanom. Wielu z nich zaczęło wiwatować, gdy usłyszało, że 75-latek chce kandydować w kolejnych wyborach.

Odpowiedź Trumpa może być swego rodzaju deklaracją. Ze słów 75-latka wynika, że ten nie tylko wyraża chęć kandydowania w kolejnych wyborach, ale jest również przekonany o swoim zwycięstwie. Według kilku sondaży przeprowadzonych przez amerykańskie media Trump ma już dominującą przewagę nad innymi potencjalnymi kandydatami Republikanów w 2024 roku. Oznacza to, że były prezydent najprawdopodobniej po raz kolejny stanie do walki o Biały Dom.

Zobacz także: "Zrobiliście ze mnie złodzieja!". Emocje w studiu sięgnęły zenitu. Kukiz nie wytrzymał
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić