Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
HNM
|

Władimir Putin jest chory? Mroczna teoria ekspertów

323
Podziel się

W sieci znowu wzięto na tapet dziwny chód Władimira Putina. Dyskusje rodzą rozmaite odpowiedzi, a jedna z nich to rzekoma choroba prezydenta Rosji i jego rychła "abdykacja". Inne hipotezy są jeszcze mroczniejsze...

Władimir Putin jest chory? Mroczna teoria ekspertów
Zauważyliście to? (Getty Images, Mikhail Svetlov)

Dlaczego Putin chodzi w tak dziwaczny sposób? Mowa tutaj o prawej, dość nienaturalnie wyprostowanej ręce prezydenta Rosji i wysuniętej nieco naprzód całej lewej części ciała, kiedy ten dumnie przechadza się po czerwonym dywanie moskiewskiego Kremla.

Wytłumaczenie miało być szokujące dla opinii publicznej. Władimir miał chorować na Parkinsona, czego próbował dowieść m.in. brytyjski portal The Sun. W listopadzie liczne zagraniczne źródła informowały nawet o rychłym opuszczeniu zaszczytnej funkcji przez Putina. Twierdzono, że odejdzie w styczniu... 2021 roku. Prognozy te jednak oczywiście nie sprawdziły się.

Hipoteza bliższa prawdy. Wszystko przez szkolenie KGB?

Co ciekawe, na wielu forach internetowych pojawia się być może bliższe prawdy wytłumaczenie charakterystycznego chodu Putina.

Może być nim szkolenie KGB, jakie Putin przeszedł wiele lat temu. Budzący niepokój w obserwatorach sposób poruszania się prezydenta Rosji to zdaniem ekspertów "chód rewolwerowca", podaje NaTemat, na podst. czasopisma "British Medical Journal".

Jak twierdzą autorzy publikacji, która ukazała się we wspomnianym czasopiśmie, miano wyszkolić Putina, aby ten trzymał broń w prawej ręce, jednocześnie skupiając się na tym, aby poruszać się do przodu głównie lewą stroną ciała. Sama broń miała natomiast znajdować się możliwie jak najbliżej klatki piersiowej. Wszystko po to, aby podczas ewentualnej konfrontacji móc natychmiast wyciągnąć ją i strzelić do napastnika.

Wpadlibyście na takie wytłumaczenie? Pozostaje pytanie, czy jest ono prawdziwe, a może istnieje inne, jeszcze bardziej kontrowersyjne...

Zobacz także: Extraordinary Putin's Walk
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(323)
ARRRr
2 tyg. temu
myślę że jak Putin wyciągnie nogi a władze przejmie jakiś żiranowski, czy inny gościu o charakterze macierewicza to biada będzie z Polską , te szabelki PISu na drzwiach gruzji, ukrainy, białorusi się już dawno połamały .////
mani
2 tyg. temu
On tak chodzi bo w gaciach trzyma zwitek dolarów. Tak na wszelki wypadek.
Fakt
2 tyg. temu
To wszystko to pikus w porownaniu do bideta-zombi
ron
2 tyg. temu
Putin jest OK, dzieki ci Boze ze istnieje
Bopoco
2 tyg. temu
Temat sprzed dziesięciu lat..
Zack
2 tyg. temu
Ciekawe. Moim zdaniem jest to dosct typowy chód męskiego wysportowanego Rosjanina. On trenuje judo, jest aktywny fizycznie. To pewnego rodzaju naturalna maniera rosyjskiego judoki i takie tam. Ma mentalność zapaśnika.
Juhas
2 tyg. temu
To, że Putin jest chory wiadomo od dawna. Choruje na głowę.
Jerzy
2 tyg. temu
Eksperci czy podrzedne dziennikarzyny?
na pewno
2 tyg. temu
AAAAAAAAAA może to sobowtór.
jelcyn
2 tyg. temu
po dwóch flaszkach gorbaczowki to normalne
rus
2 tyg. temu
Hitler też był chory i przed śmiercią wywołał wojnę i także ten chory dyktator sprawi światu taki prezent.
Wańka Wstańka
2 tyg. temu
Miano wyszkolić Putina, aby ten trzymał ptaka w lewej ręce, jednocześnie skupiając się na tym, aby poruszać skórą do przodu i do tyłu. Sam ptak miał natomiast znajdować się możliwie jak najbliżej klatki piersiowej. Wszystko po to, aby podczas ewentualnej ejakulacji móc natychmiast wyciągnąć go i opryskać napastnika.
Rex
2 tyg. temu
Też byście na obcasach dziwnie chodzili
Ludwik
2 tyg. temu
W KGB nie wiedzieli że ten taksowkarz co robi za kolejną matrioszkę putlera ma jakieś choroby przewlekłe? Spokojnie, gdzieś na syberii znajdą następnego. Co innego po drugiej stronie Atlantyku.To że lokatorowi białego domu trzeba zmieniać pampersy prasa na pewno ujawni.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić