Władimir Putin odpowiedział liderom G7. "To byłby obrzydliwy widok"

Władimir Putin lubi budować swój wizerunek "silnego" przywódcy, pozując do zdjęć na łonie natury bez koszulki. Z fotografii nieobecnego na szczycie w niemieckim Elmau prezydenta Rosji zakpili liderzy państw G7. Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson zażartował, że wszyscy zgromadzeni powinni się rozebrać, aby pokonać Putina. W czwartek słowa te spotkały się z ripostą przywódcy Federacji Rosyjskiej.

Władimir Putin odpowiedział liderom G7. "To byłby obrzydliwy widok"
Władimir Putin chętnie pozuje do zdjęć bez koszulki (YouTube)

W niedzielę 26 czerwca liderzy państw G7 rozpoczęli trzydniową konferencję na temat sytuacji na arenie międzynarodowej. Podczas spotkania, brytyjski premier Boris Johnson zapytał, "czy można pozbyć się marynarek, a nawet pójść o krok dalej". – Musimy pokazać, że jesteśmy twardsi od Putina – zażartował.

Jeżdżąc konno z nagim torsem – zawtórował mu premier Kanady Justin Trudeau.

W czwartek do tych docinków odniósł się sam Władimir Putin. Prezydent Rosji podczas wizyty w Turkmenistanie stwierdził, że rozebrani zachodni liderzy to nie byłoby coś, co chce się oglądać.

Nie wiem czy chcieli się rozebrać od pasa w dół, czy w górę. Tak czy siak, byłby to obrzydliwy widok – stwierdził Putin.

Władimir Putin skrytykował zachodnich przywódców. "Trzeba przestać nadużywać alkoholu"

Przywódca Rosji podkreślił, że w przeciwieństwie do zachodnich liderów, nie pije dużych ilości alkoholu i dba o swoją kondycję fizyczną. Ocenił, że dlatego właśnie może pozować do zdjęć z nagim torsem.

Aby dobrze wyglądać, trzeba przestać nadużywać alkoholu i porzucić złe nawyki. Należy także regularnie ćwiczyć i uprawiać sport – zauważył Władimir Putin.

Putin lubi pozować bez koszulki. Jest dumny ze swojego wizerunku

Władimir Putin dumny jest ze swojego wysportowanego wizerunku. Był wielokrotnie przedstawiany bez koszuli na zdjęciach publikowanych przez rosyjskie media państwowe.

Najbardziej znane jest zdjęcie, które ukazuje prezydenta Federacji Rosyjskiej siedzącego na koniu w okularach przeciwsłonecznych. Władimir Putin ma na sobie wojskowe spodnie. Na jego gołym torsie widnieje złoty łańcuszek.

Obejrzyj także: Prezydent Rosji Władimir Putin na urlopie. Kreml udostępnił nagranie

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić