"Właścicielka największych policzków na świecie". Jej wygląd przeraża

174

Ta ukraińska modelka w ogóle nie przypomina dawnej siebie. "Posiadaczka największych policzków na świecie" padła ofiarą operacji plastycznych. Znana lekarka medycyny estetycznej skomentowała jej przemianę.

"Właścicielka największych policzków na świecie". Jej wygląd przeraża
Modelka przeszła radykalną metamorfozę (Instagram, @_just__queen_)

Anastasia Pokreshchuk od ponad 14 lat poddaje się poważnym zabiegom estetycznym. Na różnego rodzaju wypełniacze wydała już tysiące dolarów. Dzisiaj jest nie do poznania. Internauci okrzyknęli ją posiadaczką największych na świecie policzków.

Ukraińska modelka ofiarą operacji plastycznych

Ukrainka rozpoczęła swoją skrajną metamorfozę w wieku 26 lat. Dziś ma 32 lata i twierdzi, że straciła rachubę w liczbie zabiegów, którym już się poddała. Jak pisze portal "The Sun", na botoks kobieta wydała już ponad 2 tys. dolarów.

Trzeba przyznać, że twarz ukraińskiej modelki wygląda dziś dość osobliwie. Największą uwagę w jej wyglądzie przykuwają wyraźnie odstające kości policzkowe. Znacząco powiększone zostały także usta.

Popularna w sieci lekarka medycyny estetycznej Anna Adamczyk skomentowała przemianę kobiety. Prowadząca profil "Lekarka w wielkim mieście" na swoim Instagramie zestawiła zdjęcia Pokreshchuk przed operacjami i po. Różnica jest zadziwiająca.

Anastasia Pokreshchuk to piękna kobieta, która w odpowiednich rękach lekarza medycyny estetycznej mogła poprawić to, co jej ewentualnie przeszkadzało w wyglądzie. Po przesunięciu palcem w lewo zobaczycie jej aktualny wizerunek. Jesteśmy dalecy od oceniania, czy tym bardziej krytykowania, jednak chcemy wam pokazać, że w medycynie estetycznej "więcej" nie oznacza "lepiej" i lekarz powinien wiedzieć, kiedy powiedzieć STOP - napisała Adamczyk na Instagramie
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Operacja plastyczna zakończyła się tragicznie
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić