Wpadka Jakiego w TVP. Na ten widok ludzie pękają ze śmiechu

1590

Nie milkną echa występu Patryka Jakiego w jednym z programów w TVP Info. Polityk nie wzbudził jednak kontrowersji swoimi wypowiedziami, a niefortunnym wyborem krawata.

Wpadka Jakiego w TVP. Na ten widok ludzie pękają ze śmiechu
Wybór krawata przez Patryka Jakiego wzbudził kontrowersje (Twitter)

Patryk Jaki stał się obiektem docinek internautów z całej Polski. Polityk wystąpił w charakterze uczestnika programu Strefa Starcia na antenie TVP Info. Wraz z innymi gośćmi rozmawiał na temat debaty na temat Polski w Parlamencie Europejskim. Europoseł krytykował w dosadny sposób postawę przedstawicieli opozycji w PE

Możemy się różnić i pewnie tak jest na całym świecie, że opozycje i partie rządzące różnią się w sprawie poglądu na reformę wymiaru sprawiedliwości, rolnictwa itd. Natomiast, są rzeczy, które są zero-jedynkowe i celowo próbujecie zmieniać temat – stwierdził Jaki.

Tym razem wypowiedzi Patryka Jakiego przeszły bez większego echa. Wszystko za sprawą ubioru polityka, który ewidentnie przyćmił wypowiadane przez niego słowa. Europoseł zdecydowanie nie trafił z wyborem krawata, który był znacznie za długi. Uwagę na modową wpadkę od razu zwrócili internauci. Zdaniem niektórych z nich za taki stan rzeczy odpowiadało nieprawidłowe zawiązanie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Ale Pan wie, że z grubsza to krawaty mają tę samą długość (poza wyjątkami), a ich widoczna długość zależy od tego, jak się go zawiąże, prawda? - skomentował internauta.

Projektant komentuje

O opinię dotyczącą krawata polityka zapytaliśmy eksperta. Projektant Daniel Jacob Dali podzielił zdanie internautów uważających, że krawat Patryka Jakiego był zbyt długi. Zdaniem projektanta ten element garderoby powinien sięgać maksymalnie klamry od spodni.

Długość krawata jest tak ważna, jak długość spodni czy rękawów. Absolutnie nie może być za długi! Jest ogólnie przyjęta norma, że powinien sięgać maksymalnie klamry od spodni. Zbyt długi krawat kieruje wzrok na okolice rozporka, co wygląda po prostu niesmacznie i bardzo nieelegancko - komentuje w rozmowie z o2 projektant Daniel Jacob Dali.
Zobacz także: Czy Mata pracuje 18 godzin dziennie?
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić