aktualizacja 

Wstyd na całą Polskę. Nagrali ich w Międzyzdrojach

68

Ruszył sezon na kąpiele morskie. Rokrocznie powtarza się, że z Bałtyku należy korzystać z zachowaniem odpowiedniego rozsądku. Niestety, niektórzy nadal uważają, że wiedzą lepiej. Skandalicznie zachowali się dwaj mężczyźni, którzy zostali nagrani w Międzyzdrojach.

Wstyd na całą Polskę. Nagrali ich w Międzyzdrojach
Skandaliczne sceny w Międzyzdrojach (Pixabay)

Zaczął się okres wakacyjny. Na ten czas wiele osób czekało z ogromną niecierpliwością. W polskich kurortach nadmorskich zrobiło się już bardzo tłoczno. Wielu turystów przyjeżdża do rozmaitych miejscowości zlokalizowanych nad Bałtykiem, by ładować akumulatory.

Oczywiście kąpiel w morzu na pewno jest bardzo odprężająca. Pozwala zapomnieć o trudach dnia codziennego. Podczas takiego relaksu nie można jednak tracić zdrowego rozsądku.

Totalnie zapomnieli o nim dwaj mężczyźni, którzy zostali nagrani przez kamery monitoringu na plaży w Międzyzdrojach. Na filmie widać, że są kompletnie pijani i próbują kąpać się w Bałtyku. Nie od dziś wiadomo natomiast, że połączenie wody z alkoholem może mieć tragiczne skutki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kierowcy nagrani w tunelu w Świnoujściu. Oburzające zachowania

Oglądając nagranie widzimy, jak jeden mężczyzna się przewraca. Drugi próbuje pomóc mu wstać, a chwilę później... też się przewraca, pociągając za sobą kolegę z wody.

Do zdarzenia doszło 1 lipca. Na tym krótkim filmiku widoczni są również ratownicy WOPR.

Międzyzdroje. To mogło zakończyć się tragedią

To właśnie na profilu WOPR Międzyzdroje pokazane zostało opisywane nagranie.

Sezon kąpielowy w Międzyzdrojach rozpoczęty! Jak co roku apelujemy o rozwagę i rozsądek. Poniżej przedstawiamy Wam zdarzenie, które miało miejsce w dniu wczorajszym na plaży niestrzeżonej. Alkohol i woda to połączenie, które może zakończyć się tragedią - pisali ratownicy w dn. 2 lipca.

W komentarzach zawrzało. "Karać, karać i jeszcze raz karać. Inaczej nic do ludzi nie dotrze" - czytamy w jednym z nich.

A ratownicy narażają życie żeby takich ratować... - dodała pewna internautka.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić